Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/438)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 438 | Turnajů: 1082

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pixa Patrik CZE056658 D Darts@Pipes Club 1 13 116 130 130 4 315
2. Cvrček Tomáš CZE062413 Brno 1 7 67 75 75 3 945
3. Skoupý Leopold CZE059712 D DC Bikers Sloup A 1 14 84 99 99 3 940
4. Novák Radek CZE063000 Brno 1 14 101 116 116 2 795
5. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup A 1 6 63 70 70 2 730
6. Vozka Tomáš CZE063155 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 7 63 70 70 2 580
7. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 11 70 81 81 2 300
8. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 6 35 42 42 2 290
9. Pelech David CZE058116 Šilingrák Team Brno 1 6 54 61 61 2 225
10. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 10 101 112 112 2 195
11. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 1 4 35 40 40 2 100
12. Novotný Jakub CZE054908 D DC Vandals Blansko C 8 56 64 64 2 035
13. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup A 1 8 51 60 60 1 910
14. Jurečka Robert CZE061015 Brno 9 39 48 48 1 800
15. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 5 60 65 65 1 770
16. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 5 43 49 49 1 745
17. Poláček Petr 1984 CZE064035 DC Double Tops Omega 4 30 34 34 1 645
18. Muhr Petr CZE056630 D Ta tam byla Brno 1 5 44 50 50 1 585
19. Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A 6 51 57 57 1 580
20. Voborný Jiří CZE036875 D DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 47 56 56 1 565
21. Rozkopal Bronislav CZE044541 Otnice 1 7 53 61 61 1 555
22. Ludes Rostislav CZE051423 D Ta tam byla Brno 5 32 37 37 1 550
23. Struhař Aleš CZE033341 D DC FoFo Otnice 7 30 37 37 1 545
24. Přichystal Marek CZE028464 Brno 5 50 55 55 1 540
25. Brunclík Jakub CZE060972 ŠK Vyškov B 1 3 34 38 38 1 475
26. Augusta David CZE001578 Rakol Brno 1 4 26 31 31 1 405
27. Zicháček Marek CZE061020 D Snipers Brno B 5 33 38 38 1 400
28. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 4 39 43 43 1 395
29. Marek Lukáš 1994 CZE060987 D Snipers Brno B 1 4 42 47 47 1 340
30. Urban Jaroslav CZE060559 Brno 2 37 39 39 1 300
31. Leret Andrij CZE064033 Lama Darts Ivančice 6 38 44 44 1 290
32. Kalivoda Zdeněk CZE056887 D Phoenix Darts 1 4 56 61 61 1 285
32. Přikryl Miloslav CZE013590 D Devastators Brno 1 4 32 37 37 1 285
34. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup A 6 45 51 51 1 235
35. Rozmahel Filip CZE063223 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 5 32 37 37 1 170
36. Drahuta Milan CZE010544 D WC Šipkouni 1 4 34 39 39 1 165
36. Purket Jan CZE055565 Brno 4 29 33 33 1 165
38. Hasoň Pavel CZE049104 D DC Bikers Sloup A 3 31 34 34 1 160
39. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 7 38 45 45 1 130
40. Zigmund Marek CZE004126 PPaO - Tuřany 2 20 22 22 1 045
41. Janků Michal CZE059462 Podchod Klub Brno 1 5 40 46 46 990
42. Procházka Zbyněk CZE060202 Darts club 2 V Vyškov 1 3 32 36 36 975
43. Novotný František CZE063022 Ta tam byla Brno 5 32 37 37 945
44. Urban Petr CZE052814 Třebíč 3 24 27 27 895
45. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 3 30 34 34 855
46. Marčík Petr CZE062069 Yellov fish 4 25 29 29 840
47. Merhaut Miroslav 1988 CZE047077 D DC FoFo Otnice 4 17 21 21 835
48. Dostál Jan CZE063403 DC Double Tops Omega 4 28 32 32 815
49. Machota Jan CZE061658 D DC Mojitos Brno 2 21 23 23 805
50. Sedláček Jiří CZE052591 D DC Bejvávalo U Kolečka 1 4 35 40 40 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.12.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 5.12.2019 18:45:30