Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/325)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 325 | Turnajů: 613

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Skoupý Leopold CZE059712 D DC Bikers Sloup A 1 9 49 59 59 2 455
2. Pixa Patrik CZE056658 D Šmoulové z PBL 1 7 64 72 72 2 420
3. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup A 1 4 40 45 45 1 795
4. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 3 26 30 30 1 635
5. Cvrček Tomáš CZE062413 Brno 1 2 25 28 28 1 590
6. Pelech David CZE058116 Brno 1 3 38 42 42 1 510
7. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 3 33 37 37 1 315
8. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 1 1 20 22 22 1 205
8. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 5 57 63 63 1 205
10. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 4 37 41 41 1 190
11. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup A 1 5 28 34 34 1 140
12. Novák Radek CZE063000 Brno 1 6 42 49 49 1 065
13. Vozka Tomáš CZE063155 Bílovice nad Svitavou 3 20 23 23 1 035
14. Struhař Aleš CZE033341 D DC FoFo Otnice 5 20 25 25 1 030
15. Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A 3 34 37 37 995
16. Rozkopal Bronislav CZE044541 Otnice 1 4 32 37 37 965
17. Muhr Petr CZE056630 D Ta tam byla Brno 1 3 23 27 27 900
17. Augusta David CZE001578 Kuřim 1 2 17 20 20 900
19. Kalivoda Zdeněk CZE056887 D Phoenix Darts 1 3 34 38 38 880
20. Přikryl Miloslav CZE013590 D Devastators Brno 1 3 18 22 22 860
20. Ludes Rostislav CZE051423 D Ta tam byla Brno 3 17 20 20 860
22. Voborný Jiří CZE036875 D DC Bejvávalo U Kolečka B 1 4 23 28 28 840
22. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup A 4 29 33 33 840
24. Zicháček Marek CZE061020 D Snipers Brno B 1 22 23 23 835
25. Přichystal Marek CZE028464 Brno 2 28 30 30 830
26. Urban Jaroslav CZE060559 Brno 1 25 26 26 825
27. Novotný Jakub CZE054908 D Dělníci z Dělňáku Blansko 3 23 26 26 820
28. Brunclík Jakub CZE060972 Brno 1 1 19 21 21 810
29. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 4 25 29 29 780
30. Procházka Zbyněk CZE060202 Vyškov 1 3 23 27 27 740
31. Machota Jan CZE061658 D DC Mojitos Brno 2 19 21 21 735
32. Bělík Josef CZE044019 D DC Haluzáři Cetkovice 1 15 16 16 720
33. Marek Lukáš 1994 CZE060987 D Snipers Brno B 1 1 22 24 24 670
33. Drahuta Milan CZE010544 D WC Šipkouni 1 1 21 23 23 670
35. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 2 19 21 21 665
36. Macháček Milan 1963 CZE059718 Křenovice 2 16 18 18 645
37. Janků Michal CZE059462 Brno 1 2 28 31 31 640
38. Sedláček Jiří CZE052591 D DC Bejvávalo U Kolečka B 1 3 26 30 30 605
39. Purket Jan CZE055565 Brno 2 16 18 18 600
39. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 3 17 21 21 600
41. Merhaut Miroslav 1988 CZE047077 D DC FoFo Otnice 3 11 14 14 595
42. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 1 3 23 27 27 540
43. Hroz Vladimír CZE062720 DC Mojitos Brno 2 17 19 19 530
43. Rozmahel Filip CZE063223 Bílovice nad Svitavou 3 15 18 18 530
45. Hasoň Pavel CZE049104 D DC Bikers Sloup A 1 16 17 17 510
45. Kučera Jiří CZE036794 D DC FoFo Otnice 2 14 16 16 510
47. Hlaváček Jan CZE057776 Blansko 2 18 20 20 505
48. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 3 17 20 20 500
48. Hrubý Ondřej CZE059461 Brno 2 17 19 19 500
50. Novotný František CZE063022 Ta tam byla Brno 3 17 20 20 495
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 07:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 08:30:44