Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/120)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 120 | Turnajů: 542

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 9 68 78 78 3 420
2. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 1 7 62 70 70 2 965
3. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 1 6 39 46 46 1 665
4. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 8 58 66 66 1 645
5. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 1 3 33 37 37 1 395
5. Štolpa Roman CZE051406 C DC Pivárna Sloup A 2 34 36 36 1 395
7. Vaculovič Martin CZE009642 C DC Vandals Blansko B 1 2 20 23 23 1 375
8. Vlach Otakar CZE009658 C DC Orli Ráječko 1 3 25 29 29 1 370
9. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 4 45 50 50 1 360
10. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 2 30 33 33 1 340
11. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku 1 4 21 26 26 1 320
12. Přibyl Martin CZE053188 C DC Orli Ráječko 1 4 37 42 42 1 300
13. Košťál Jiří CZE042985 C DC Fako Tuřany 1 4 41 46 46 1 235
14. Němeček Dominik CZE058602 C DC Double Tops Omega 4 37 41 41 1 125
15. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 6 32 38 38 1 100
16. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 3 32 35 35 1 025
17. Pátek Jaroslav CZE000158 C BraStr Kohoutovice 1 4 12 17 17 1 005
18. Dočkal Jakub CZE035906 C Ex na Ex 1 5 26 32 32 965
18. Vykouřil Pavel CZE018232 C Ex na Ex 1 2 25 28 28 965
20. Kotlán Tomáš CZE050282 C DC Orli Ráječko 4 27 31 31 960
20. Dyk Roman CZE046747 C BraStr Kohoutovice 2 23 25 25 960
22. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 4 32 36 36 935
23. Pelánek Josef CZE032954 C DC Fako Tuřany 1 2 16 19 19 925
24. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 2 24 27 27 910
25. Wujčík Martin CZE046748 C BraStr Kohoutovice 1 3 24 28 28 885
26. Tureček Ivo CZE040414 C DC Easy Game B 4 30 34 34 865
27. Pokorný Michal CZE006413 C BraStr Kohoutovice 2 22 24 24 845
28. Novotný Václav CZE050140 C DC Vandals Blansko C 4 23 27 27 820
29. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 3 28 31 31 780
30. Košťál Zdeněk CZE051158 C DC Fako Tuřany 1 16 17 17 725
31. Václavík Lukáš CZE007901 C Minibaroni na Kuželně Brno 2 17 19 19 720
32. Dočekal Jaromír CZE001401 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 23 25 25 715
33. Hochman Martin CZE000224 C Brno 1 2 16 19 19 710
34. Vicour Petr CZE055056 C Šilingrák Team Brno 2 22 24 24 690
35. Kuběna Kamil CZE052789 C DC Orli Ráječko 3 24 27 27 680
35. Polívka Leoš CZE039261 C Surikaty 24 24 24 680
37. Machota Milan 1987 CZE039665 C DC Mojitos Brno 1 20 21 21 670
38. Slezák Zdeněk CZE044435 C ŠK Černí baroni Boskovice 2 19 21 21 660
39. Frühauf Milan CZE048894 C DC Orli Ráječko 2 15 17 17 640
40. Blažek Lukáš CZE047685 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 16 18 18 635
41. Stöhr Jindřich CZE000231 C DC Zenit Deštná B 15 15 15 595
42. Vodička Roman CZE041913 C DC Fako Tuřany 1 1 21 23 23 580
43. Kummer David CZE054814 C DC Fako Tuřany 22 22 22 545
44. Machota Milan 1964 CZE023090 C DC Mojitos Brno 18 18 18 495
45. Němec Ondřej CZE053453 C Minibaroni na Kuželně Brno 1 12 13 13 485
46. Pavlík Vojtěch CZE032487 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 8 9 9 455
47. Tlamka Jiří CZE035246 C O tečku 2 11 13 13 420
48. Martišek Tomáš CZE056038 C DC Double Tops Omega 17 17 17 415
49. Hanák Michal CZE007570 C DC Tečkaři 2 11 13 13 370
49. Papoušek Jan CZE042247 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 9 11 11 370
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 18:37:53