Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/97)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 97 | Turnajů: 718

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
19. Abrahámek Petr CZE001470 B Stavba Brno 3 22 25 25 955
20. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 2 44 46 46 910
24. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 6 22 28 28 825
27. David Jan CZE054167 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 3 20 23 23 810
28. Blahutka Jaroslav CZE032607 B DC Cobra Brno 2 20 22 22 795
30. Stano Tomáš CZE049030 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 18 20 20 705
31. Jebáček Lukáš CZE038840 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 3 19 22 22 700
32. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 2 14 16 16 650
33. Přibyl Jan CZE023068 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 3 23 26 26 625
34. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 3 12 15 15 605
35. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 3 22 25 25 600
36. Richtr Pavel CZE006558 B PPaO - Tuřany 3 18 21 21 540
37. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno C 2 14 16 16 520
38. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 4 15 19 19 435
39. Smištík Milan CZE018582 B Střelice 2 9 11 11 410
40. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13 1 14 15 15 405
41. Adam Rostislav CZE056979 B Darts club 2 V Vyškov 3 9 12 12 400
42. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 9 9 9 355
43. Pukl Miroslav CZE046480 B DC Orli Ráječko 2 6 8 8 350
44. Černý Radek CZE046202 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 6 7 7 335
45. Dvorský Martin CZE044280 B Křenovice 13 13 13 330
46. Plawetz Martin CZE005505 B Darts club 2 V Vyškov 11 11 11 320
46. Kulík Petr CZE037460 B Zběsile a rychle Vyškov 1 7 8 8 320
48. Hanák Martin CZE007469 B DC Vandals Blansko 1 8 9 9 315
49. Obdržálek Alois CZE028065 B Hydra Darts Bučovice 1 7 8 8 305
50. Sadílek Jan CZE054771 B Honzíkova cesta Brno 3 2 5 5 300
51. Novotný Jiří CZE062836 B Hydra Darts Bučovice 1 8 9 9 290
52. Matula Jan CZE050368 B Křenovice 1 7 8 8 255
53. Hudec Petr CZE049807 B Honzíkova cesta Brno 1 3 4 4 230
54. Svoboda Jan CZE034282 B KZP Jablonec n/N. 3 3 6 6 205
54. Holek Lukáš CZE038774 B Šilingrák Team Brno 8 8 8 205
56. Beránek Richard CZE002913 B ŠK Strmeň Popovice 1 4 5 5 180
57. Getting Lukáš CZE053284 B Ex na Ex B 6 6 6 160
58. Vaněk Jaroslav CZE006512 B Zálesáci 5 5 5 155
59. Žalud Pavel CZE058409 B Darts club 2 V Vyškov 6 6 6 150
60. Rambousek Zdeněk CZE036758 B DC Sport Barbarians Třebíč 5 5 5 135
61. Cigánek Josef CZE038887 B Darts Hodějice 1 1 2 2 120
61. Kalivoda Jiří CZE017127 B Prckové z Pivního baru 2 1 3 3 120
61. Matuška Radek CZE041207 B Havrani 4 4 4 120
64. Rajlich Zdeněk CZE008899 B DC Fako Tuřany 5 5 5 110
65. Svoboda Lukáš CZE039810 B Wüdle Brtnice 1 1 1 100
66. Wehrenberg Vít CZE035610 B Frčáci Ivančice 2 2 2 95
66. Netopil Libor CZE006272 B PPaO - Tuřany 1 4 5 5 95
66. Chalupník Petr CZE036122 B Třebíč 4 4 4 95
69. Krmníček Ondřej CZE038136 B Brno 4 4 4 90
70. Slezák Vladimír CZE035862 B M 13 Darts Club Brno 1 2 3 3 85
71. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc 1 1 2 2 80
71. Kopřiva Radek CZE000434 B ŠK Modřice 4 4 4 80
73. Krbušek Ivo CZE041464 B Hydra Darts Bučovice 3 3 3 75
74. Hynšt Vítězslav CZE005373 B Darts club 2 V Vyškov 3 3 3 70
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.11.2019 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.11.2019 16:44:51