Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 93 | Turnajů: 570

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko 1 10 61 72 72 3 705
2. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 8 59 68 68 3 050
3. Šarközi Jakub CZE060355 B Zběsile a rychle Vyškov 1 5 44 50 50 2 755
4. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 9 66 76 76 2 095
5. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 8 80 89 89 1 845
6. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 1 4 30 35 35 1 675
7. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice 1 1 35 37 37 1 610
8. Novotný Jakub CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 3 25 29 29 1 340
9. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B 1 4 23 28 28 1 295
10. Minařík Tomáš CZE002811 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 2 22 25 25 1 230
11. Hynšt Petr CZE008359 B Zběsile a rychle Vyškov 1 2 27 30 30 1 150
12. Jebáček Milan CZE044324 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 4 22 27 27 1 125
13. Kopuletý Michal CZE020513 B M 13 Darts Club Brno 1 4 29 34 34 1 115
14. Čvančara Jiří CZE003577 B Darts club 2 V Vyškov 1 3 30 34 34 1 105
15. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 3 26 30 30 1 035
16. Motka Robert CZE056105 B Prckové z Pivního baru 1 7 24 32 32 980
17. Králík Jaroslav CZE050967 B Zběsile a rychle Vyškov 1 3 21 25 25 875
18. Bahula Jan CZE001142 B Siga 1 2 20 23 23 845
19. Slavíček Michal CZE055502 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 1 22 24 24 830
20. Němec Jiří CZE006402 B Zálesáci 1 1 17 19 19 815
21. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts 1 1 30 32 32 795
22. Blahutka Jaroslav CZE032607 B DC Cobra Brno 2 19 21 21 770
23. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 1 38 39 39 765
24. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 1 2 15 18 18 655
25. Abrahámek Petr CZE001470 B Stavba Brno 2 14 16 16 625
26. David Jan CZE054167 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 17 19 19 620
26. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 2 13 15 15 620
26. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 1 1 15 17 17 620
29. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 3 19 22 22 600
30. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany 1 1 14 16 16 565
31. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 3 18 21 21 530
31. Stano Tomáš CZE049030 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 13 15 15 530
33. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 2 12 14 14 525
34. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno C 2 14 16 16 520
35. Přibyl Jan CZE023068 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 18 20 20 470
36. Jebáček Lukáš CZE038840 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 12 14 14 425
37. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 9 9 9 355
37. Richtr Pavel CZE006558 B PPaO - Tuřany 2 12 14 14 355
39. Dvorský Martin CZE044280 B Bullovci Křenovice A 13 13 13 330
40. Plawetz Martin CZE005505 B Darts club 2 V Vyškov 11 11 11 320
41. Pukl Miroslav CZE046480 B DC Orli Ráječko 1 5 6 6 290
42. Kulík Petr CZE037460 B Zběsile a rychle Vyškov 1 6 7 7 280
43. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 2 11 13 13 265
44. Adam Rostislav CZE056979 B Darts club 2 V Vyškov 1 8 9 9 260
45. Matula Jan CZE050368 B Bullovci Křenovice A 1 7 8 8 255
46. Černý Radek CZE046202 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 4 5 5 250
47. Smištík Milan CZE018582 B Střelice 2 4 6 6 240
48. Holek Lukáš CZE038774 B Šilingrák Team Brno 8 8 8 205
48. Svoboda Jan CZE034282 B KZP Jablonec n/N. 3 3 6 6 205
48. Novotný Jiří CZE062836 B Hydra Darts Bučovice 1 6 7 7 205
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.8.2019 00:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.8.2019 01:04:13