Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru
Restaurace U Lasa I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 36 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Holeček Jiří CZE048515 C BB Brno 1 8 9 9 375
2. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 1 7 8 8 370
3. Vejmělek Jan CZE028772 D Darts team Houpačka Brno 1 8 9 9 305
4. Zřídkaveselý Radek CZE051965 C BB Brno 1 7 8 8 275
5. Ševčík Vlastimil CZE058824 D Darts team Houpačka Brno 1 8 9 9 240
6. Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club 5 5 5 195
7. Machková Michaela CZE058823 D Darts team Houpačka Brno 1 8 9 9 190
7. Říčan Vítězslav CZE066119 Brno 1 7 8 8 190
9. Danišová Leona CZE059049 C Darts team Houpačka Brno 1 7 8 8 185
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 2 3 3 185
11. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 6 6 6 160
12. Trhlíková Radka CZE056980 D Puboši Brno 7 7 7 145
13. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 5 5 5 115
14. Nesrsta Radek CZE008676 C DC Minibaroni B 1 1 2 2 85
15. Koláček Lukáš CZE063160 D Sokolovna Zakřany 1 1 2 2 75
16. Anderla Bronislav CZE052008 Brno 1 2 3 3 70
16. Rus Martin CZE059961 A Darts@Pipes Club 1 1 1 70
18. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 65
19. Šeregely Roman CZE001239 Brno 3 3 3 60
19. Lukášek Vojtěch CZE066365 Brno 1 2 3 3 60
19. Kříž Petr CZE007393 D Sokolovna Zakřany 1 1 1 60
22. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 50
23. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 45
23. Benda Zbyněk CZE054098 D Brno 2 2 2 45
25. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 40
25. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 40
27. Kuropata Lukáš CZE058199 D Šilingrák Team Brno 2 2 2 35
28. Lipková Michaela CZE026221 D Star team by Laso 1 1 1 30
28. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 30
28. Nováčková Leona CZE065818 Rosice 1 1 1 30
31. Štrajt Jindřich CZE058179 C BB Brno 1 1 1 25
31. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 25
31. Churý Jakub CZE042495 D DC Bufál 1 1 1 25
34. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 20
34. Ďurečka Michal CZE054130 A Borci Brno 1 1 1 20
36. Stehlík Pavel CZE054129 C DC Bufál 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.2.2020 11:27:47