Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2018/2019

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 59 | Turnajů: 91

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 11 11 11 325
2. Novotná Kateřina CZE060496 DC Rychlé šipky Bosonohy 15 15 15 305
3. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 10 10 10 255
3. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 10 10 10 255
5. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 10 10 10 235
6. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL PBL - Girls Brno 11 11 11 200
7. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 5 5 5 195
8. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 5 5 5 180
9. Suchá Michaela CZE031968 C Brno 8 8 8 175
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 6 7 7 175
11. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 8 8 8 165
11. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno 8 8 8 165
11. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 6 6 6 165
14. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 5 5 5 150
14. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 8 8 8 150
16. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 7 7 7 140
17. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 6 6 6 130
18. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 5 5 5 125
18. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 5 5 5 125
20. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 5 5 5 120
20. Beranová Květoslava CZE058429 D DC Orli Ráječko 5 5 5 120
22. Gerbocová Kateřina CZE062020 Boskovice 4 4 4 115
23. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 3 3 3 105
24. Marečková Tereza CZE056657 Darts of the Dark Side 5 5 5 100
25. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 3 3 3 80
25. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 5 5 5 80
25. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 4 4 4 80
28. Smutná Tereza CZE056557 D Vo Pixel Vedle Brno 5 5 5 75
28. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 4 4 4 75
30. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 3 3 3 65
31. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 4 4 4 60
32. Tichá Tereza CZE054403 Brno 2 2 2 55
32. Brabcová Aneta CZE060627 Třebíč 3 3 3 55
34. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 1 50
34. Janderková Monika CZE055503 Brno 2 2 2 50
34. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 2 2 2 50
34. Kleinerová Alena CZE056318 Brno 3 3 3 50
34. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 2 2 2 50
39. Trhlíková Radka CZE056980 D Puboši Brno 2 2 2 40
39. Fasorová Michaela CZE047538 C O tečku 2 2 2 40
39. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 2 2 2 40
39. Havlenová Kateřina CZE056022 DC Sport Barbarians Třebíč 2 2 2 40
43. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 2 2 2 35
43. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 2 2 2 35
45. Vašíčková Alena CZE050101 Brno 2 2 2 30
45. Lipková Michaela CZE026221 Star team by Laso 1 1 1 30
45. Havelková Romana CZE061347 Ex na Ex B 2 2 2 30
48. Šenkyříková Dana CZE050951 D Star team by Laso 1 1 1 25
48. Adlerová Marie CZE060680 Boskovice 1 1 1 25
50. Foersterová Květoslava CZE044506 C Brno 1 1 1 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2019 07:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.1.2019 07:32:05