Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2018/2019

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 179 | Turnajů: 1007

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka112901031034 055
2.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy1151411571573 550
3.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno113911051053 280
4.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno173947472 475
5.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club88492922 185
6.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno1106778781 900
7.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1126376761 885
8.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy193848481 825
9.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko196070701 820
10.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup A75360601 580
11.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B75259591 575
12.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno173846461 565
13.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno186069691 535
14.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side57378781 440
15.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B24547471 345
16.Suchá Michaela CZE031968DBrno53742421 245
16.Lusková Kateřina CZE061078AZběsile a rychle Vyškov153036361 245
18.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso133034341 050
19.Zahradníková Jana CZE036379Brno53944441 030
20.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup A4273131950
21.Gerbocová Kateřina CZE062020ŠK Jedničky Boskovice4273131945
22.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč5333838910
23.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B4303434895
24.Pešková Hana CZE035244DBrno4333737870
25.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B252525820
26.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov2333535805
27.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL3374040795
28.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno5364141790
28.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice3283131790
30.Bukáčková Božena CZE060544Blansko2353737775
31.Štefeneková Jana CZE059941Brno13293333730
32.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno4333737725
33.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B13232727695
33.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice1242525695
35.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup A4263030665
36.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov2171919645
37.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex1212222565
37.Zástřešková Libuše CZE001572CDC Cobra Brno2171919565
39.Šiková Jarmila CZE063529Brno2192121525
40.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo281010505
41.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL1252626485
42.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 1181919475
43.Zitterbart Lucie CZE047748Brno2161818455
44.Havelková Romana CZE061347CLama Darts Ivančice3172020425
45.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč1222323410
46.Brabcová Aneta CZE060627Třebíč2131515405
46.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč3131616405
48.Šenkyříková Dana CZE050951DBrno1161717375
48.Bartáková Tereza CZE062953Rájec3141717375
50.Krmelová Barbora CZE061194Brno2171919355
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.11.2020 02:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.11.2020 02:59:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement