Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/139)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2018/2019

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 139 | Turnajů: 574

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 8 55 64 64 2 720
2. Novotná Kateřina CZE060496 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 8 72 81 81 1 860
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 4 24 29 29 1 595
4. Tichá Martina CZE054116 B Šilingrák Team Brno 1 4 48 53 53 1 535
5. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 1 6 39 46 46 1 265
6. Veselá Veronika CZE024672 A ŠK Bejvávalo Brno 4 45 49 49 1 150
7. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 5 37 42 42 1 135
8. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 2 35 37 37 1 065
9. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 3 21 25 25 1 025
10. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL PBL - Girls Brno 1 4 37 42 42 970
11. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 1 4 33 38 38 945
12. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 4 28 33 33 880
13. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 1 3 21 25 25 855
14. Suchá Michaela CZE031968 C Brno 3 25 28 28 795
14. Danišová Leona CZE059049 C Star team by Laso 1 2 22 25 25 795
14. Beranová Květoslava CZE058429 C DC Orli Ráječko 4 26 30 30 795
17. Lusková Kateřina CZE061078 B Zběsile a rychle Vyškov 1 3 15 19 19 735
18. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 3 27 30 30 720
18. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 26 28 28 720
20. Gerbocová Kateřina CZE062020 Boskovice 2 21 23 23 700
21. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 3 21 25 25 665
21. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 3 31 34 34 665
23. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 2 21 23 23 630
24. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 3 21 24 24 555
25. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 2 22 24 24 535
26. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 14 15 15 515
27. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 15 15 15 510
27. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 3 25 28 28 510
27. Vinická Veronika CZE056814 B Darts club 2 V Vyškov 1 22 23 23 510
27. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 2 18 21 21 510
31. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 8 10 10 505
32. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 2 18 20 20 465
33. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 1 17 18 18 460
34. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 15 16 16 455
35. Vojtěchová Michaela CZE049598 Brastr Kohoutovice B 1 16 17 17 415
36. Šenkyříková Dana CZE050951 D Star team by Laso 1 15 16 16 360
37. Skoupá Dominika CZE063449 Blansko 2 14 16 16 350
38. Brabcová Aneta CZE060627 Třebíč 1 13 14 14 335
39. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 1 11 12 12 330
40. Ondroušková Marie CZE006854 D Příšerky Stvolová 1 8 9 9 320
40. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 2 9 11 11 320
42. Šiková Jaroslava CZE063529 Brno 1 12 13 13 315
42. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 16 17 17 315
44. Krmelová Barbora CZE061194 Brno 2 15 17 17 310
45. Küblová Martina CZE043958 A Bullovci Křenovice A 2 6 8 8 290
46. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 1 14 15 15 285
46. Fasorová Michaela CZE047538 C O tečku 1 10 11 11 285
48. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 1 14 15 15 275
48. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 11 11 11 275
50. Adlerová Marie CZE060680 Boskovice 11 11 11 270
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 09:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 09:43:16