Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/790)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2017/2018

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 790 | Turnajů: 981

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno21571591595 990
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov21541561565 240
3.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov29496964 590
4.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club11461471473 495
5.Suchý Roman CZE032109BSiga29496963 395
6.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B28082823 365
7.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club21321341343 350
8.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice17879793 015
9.Daška Pavel CZE001049BSiga27577772 835
10.Balej Josef 1967CZE038406BStefanplus Brno21031051052 830
11.Poráň David CZE051226AŠK Modřice25961612 815
12.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy21031051052 800
13.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko27274742 785
14.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno25153532 490
15.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka29597972 435
16.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno15455552 270
17.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka27274742 255
18.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno24749492 115
19.Štolpa Roman CZE051406CDC Šipky Sloup25153532 065
20.Motka Robert CZE056105CDarts@Pipes Club27981812 055
21.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club21081101102 020
22.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy27779791 965
23.Tlamka Jiří 1963CZE035245BSiga16566661 920
24.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka24850501 865
25.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice23840401 840
26.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko26264641 785
27.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov23739391 770
28.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club14849491 760
29.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno24749491 755
30.Gruber Roman CZE000710Brno 24244441 740
31.Florian Roman CZE055262CPuboši Brno16162621 730
32.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice23739391 700
33.Marek Leoš CZE049584CSloup v Mor. Kasu15859591 690
34.Struhař Aleš CZE033341CDC FoFo Otnice15051511 655
35.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno15455551 635
36.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno22628281 625
36.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni7070701 625
38.Kohoutek Milan CZE011710CWC Šipkouni15455551 620
39.Kyzlink David CZE040369Brno29597971 605
40.Zahradník Jan CZE005636BSiga24850501 590
40.Frühauf Milan CZE048894ADC Orli Ráječko B3838381 590
42.Šeregely Roman CZE001239Brno18485851 575
43.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno23032321 565
43.Bělík Josef CZE044019CDC Haluzáři Cetkovice4545451 565
43.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup5151511 565
46.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka4444441 545
47.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 24345451 510
47.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci24244441 510
49.Přikryl Miloslav CZE013590BDevastators Brno25658581 495
50.Přibyl Martin CZE053188ADC Orli Ráječko B24749491 475
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 18:10:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement