Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka V

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 59 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1899325
2.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany1899305
3.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno1566275
4.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice1344215
5.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno1344165
6.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts1677160
7.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko444145
8.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1566135
9.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1344125
10.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy1455115
11.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko444110
12.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka555105
13.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno222100
13.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice111100
15.Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice123395
16.Skalník Jakub CZE054138DBrno145590
16.Kopřiva Radek CZE000434BŠK Modřice33390
18.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka33380
18.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka123380
18.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts44480
21.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club112275
21.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice123375
23.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno44470
24.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko112255
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov11150
25.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar11150
25.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno11150
25.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko112250
29.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov11145
29.Sup Zdeněk CZE036008CTa tam byla Brno33345
31.Balej Josef 1967CZE038406AStefanplus Brno22240
31.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar11140
31.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno22240
31.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno11140
31.Marcišínová Věra CZE067102Phoenix Darts11140
36.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL22235
36.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno22235
36.Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice11135
36.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno11135
40.Poráň David CZE051226AŠK Modřice11130
40.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11130
40.Jiroušek Milan CZE001411BŠK Modřice11130
40.Vít Petr CZE055773CPhoenix Darts11130
44.Nesnídalová Michaela CZE042112DDC Štěstí Brno11125
44.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice11125
44.Balej Josef 1999CZE045083DBrno11125
44.Lavriv Lesia CZE032968DChicago 3011125
48.Tomancová Kateřina CZE067292Brno11120
48.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno11120
48.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B11120
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 22.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 01:28:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement