Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka IV

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 66 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov666270
2.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1677240
2.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1566240
4.Přibyl Pavel 1971CZE000066BŠK Modřice444170
4.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka444170
4.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts1788170
7.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno1566150
8.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1566145
9.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko1455135
10.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko1344125
10.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno1233125
12.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka555120
13.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar111100
14.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice22295
14.Skalník Jakub CZE054138DBrno145595
14.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B123395
17.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts66690
17.Šeregely Roman CZE001239Brno134490
19.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany22280
20.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno22275
21.Neubauer Ivo CZE049000ADC Bejvávalo U Kolečka22270
21.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice33370
23.Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice33365
24.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno11160
25.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo11150
25.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno11150
25.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno22250
28.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL22245
28.Pučálka Aleš CZE020679DBrno 22245
28.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno11145
31.Effenberger Pavel CZE028207APřibice11140
31.Muhr Petr CZE056630DTa tam byla Brno11140
33.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega11135
33.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy22235
33.Holešinský Petr CZE056886Brno22235
33.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno11135
37.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club11130
37.Šváb Filip CZE000393AStefanplus Brno11130
37.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno11130
37.Chabina Miroslav CZE046200AŠilingrák Team Brno11130
37.Nádeníček František CZE018602BPardálové Brno11130
37.Šustáčková Veronika CZE054254DDC Štěstí Brno11130
37.Švrna Zdeněk CZE049778Brno11130
37.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11130
45.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka11125
45.Vít Petr CZE055773CPhoenix Darts11125
45.Šlachtová Lucie CZE052329Brno11125
48.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka11120
48.Veselý Michal CZE045757ADarts@Pipes Club11120
48.Vilímek Dušan CZE000636ADarts@Pipes Club11120
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 20:14:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement