Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
U Kolečka IV

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 60 | Turnajů: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 270
2. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 170
3. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 5 5 5 130
4. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 3 3 3 125
5. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 115
6. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 6 6 6 110
7. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 4 4 4 105
8. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 5 5 5 100
8. Voborný Jiří CZE036875 C DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 100
10. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 2 2 2 95
11. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 4 4 4 85
12. Kalivoda Zdeněk CZE056887 C Phoenix Darts 5 5 5 75
12. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 75
14. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 70
14. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 3 3 3 70
16. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 2 2 2 55
17. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 2 2 2 50
17. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 2 2 2 50
17. Šeregely Roman CZE001239 Brno 3 3 3 50
17. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 3 3 3 50
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 1 1 50
22. Hait Petr CZE061830 C DC Easy Game B 2 2 2 45
22. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 2 2 45
22. Pučálka Aleš CZE020679 D Ta tam byla Brno 2 2 2 45
22. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 45
26. Kratochvíl Radek CZE006549 B ŠK Modřice 2 2 2 40
26. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 1 1 1 40
26. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 1 1 40
29. Holešinský Petr CZE056886 Brno 2 2 2 35
29. Rus Martin CZE059961 A Darts@Pipes Club 1 1 1 35
29. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 A DC Easy Game 1 1 1 35
32. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 1 1 30
32. Šváb Filip CZE000393 A Stefanplus Brno 1 1 1 30
32. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 30
32. Chabina Miroslav CZE046200 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 30
32. Nádeníček František CZE018602 B Pardálové Brno 1 1 1 30
32. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 1 1 30
32. Švrna Zdeněk CZE049778 Brno 1 1 1 30
39. Vít Petr CZE055773 C Phoenix Darts 1 1 1 25
39. Šlachtová Lucie CZE052329 Brno 1 1 1 25
41. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 20
41. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
41. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
41. Vrbka Jan CZE067079 Brno 1 1 1 20
41. Vrána Jaroslav CZE054884 C Phoenix Darts 1 1 1 20
41. Marcišínová Věra CZE067102 Brno 1 1 1 20
41. Vyskočil Zdeněk CZE065032 Kojetín I 1 1 1 20
48. Havlát David CZE001200 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 15
48. Veselý Martin CZE049175 B Brno 1 1 1 15
48. Jiroušek Milan CZE001411 B ŠK Modřice 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:51:22