Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka VIII

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 76 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno1677340
2.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka1677300
3.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1788280
4.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1788230
5.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov1233145
6.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club1122130
6.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts777130
8.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka1455120
8.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice555120
10.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts555115
11.Marcišínová Věra CZE067102Phoenix Darts444110
11.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko1344110
13.Vacek Pavel CZE066361Dc Summit Ivančice33395
13.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice33395
15.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko134490
15.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno11190
17.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno123380
18.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B123375
19.Zourek Martin CZE051812BPhoenix Darts33370
19.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno123370
19.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice11170
22.Košařová Markéta CZE023339DDC Štiky Rosice22265
22.Šeregely Roman CZE001239Brno123365
24.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL33360
24.Havlát David CZE001200CDC Bejvávalo U Kolečka22260
26.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko22255
26.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno112255
28.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno11150
28.Luklová Petra CZE064258Grácie Brno112250
28.Kříž Petr CZE007393DDc Summit Ivančice22250
28.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka33350
28.Skalník Jakub CZE054138DBrno112250
33.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou11145
33.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka22245
33.Sup Zdeněk CZE036008CTa tam byla Brno112245
36.Villa Sanchez CZE038390AYellov fish11140
36.Nesnídal Petr CZE019744DLetka Brno11140
36.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno11140
36.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno22240
36.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL22240
41.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno11135
42.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno11130
42.Coufal Ivoš CZE063085DDC Pitbulls Adamov22230
42.Vorel Vladimír CZE004827APivní Komando M 1311130
42.Damborský Tomáš CZE063074DDC Pitbulls Adamov11130
42.Nesnídalová Michaela CZE042112DDC Štěstí Brno11130
42.Vávrů Lukáš CZE046672DDC Šumáci Kolečko11130
42.Vrbka Jan CZE067079DC Štěstí Brno11130
42.Šustáčková Veronika CZE054254DDC Štěstí Brno11130
42.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno22230
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 05:08:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement