Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/77)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 77 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 2 7 9 25 5 750
1. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 2 7 9 33 5 750
3. Košařová Markéta CZE023339 D DC Štiky Rosice 7 7 7 5 150
4. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 7 8 12 4 550
5. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 2 7 9 20 4 350
6. Machková Michaela CZE058823 D Darts team Houpačka Brno 2 7 9 16 4 250
7. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 7 8 9 3 850
8. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 7 7 7 3 550
9. Valová Michaela CZE058257 Rajhrad 1 5 6 6 3 350
9. Vojtěchová Michaela CZE049598 BraStr Kohoutovice 1 7 8 20 3 350
9. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 7 8 10 3 350
12. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 7 7 13 2 950
12. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 7 7 22 2 950
14. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 7 7 23 2 850
14. Trhlíková Radka CZE056980 D Puboši Brno 7 7 10 2 850
16. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 7 7 13 2 750
16. Šiková Jarmila CZE063529 Brno 1 7 8 12 2 750
18. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 7 7 15 2 650
18. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 7 7 10 2 650
18. Takáčová Kateřina CZE058671 Brno 1 7 8 8 2 650
21. Kučerová Alena CZE046997 D BBH Brno 2 3 5 5 2 550
21. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 7 7 10 2 550
23. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 7 7 11 2 450
23. Nováčková Leona CZE065818 Rosice 7 7 10 2 450
23. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 2 3 5 5 2 450
26. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 7 7 11 2 150
27. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 7 7 7 2 050
28. Pešková Hana CZE035244 D Brno 7 7 7 1 950
29. Svobodová Ilona CZE064260 Bílovice nad Svitavou 5 5 5 1 850
29. Stepniewská Eva CZE064109 D DC Štiky Rosice 5 5 5 1 850
31. Vlachová Radka CZE030510 Blansko 5 5 5 1 750
31. Jeremejeva Katja 5 5 5 1 750
31. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 5 5 5 1 750
34. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 4 4 4 1 700
35. Kočvárková Barbora CZE065684 Brno-město 5 5 5 1 650
36. Vincentová Martina CZE060802 D Darts of the Dark Side 4 4 4 1 500
37. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno 5 5 5 1 350
38. Žouželková Klára CZE065763 Rosice 4 4 4 1 200
38. Lavriv Lesia CZE032968 D Chicago 30 1 2 3 3 1 200
40. Sedlmajerová Alena CZE041209 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 3 3 3 1 150
41. Psotová Dagmar CZE057690 D DC Orca Brno 3 3 3 1 050
41. Navrátilová Lucie CZE062977 Brno 1 1 2 2 1 050
41. Anderlová Helena CZE052212 Brno 3 3 3 1 050
44. Hořínková Petra CZE033745 ŽL Knedla Team Brno 1 2 3 3 1 000
45. Rozkošná Hana CZE060925 Rájec 3 3 3 950
45. Pejchalová Lucie CZE050021 D Snipers Brno B 3 3 3 950
47. Sigmundová Lucie CZE064219 Brno 3 3 3 750
48. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 2 2 2 700
49. Hošková Ilona CZE060425 Brno 2 2 2 600
49. Palášková Barbora CZE065555 Blansko 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 09:58:30