Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/249)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 249 | Turnajů: 326

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 2 15 17 20 13 950
2. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 15 16 19 11 950
3. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega 1 15 16 17 11 550
4. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 15 15 35 10 550
5. Rýznar Pavel CZE065316 D DC Mojitos Brno 15 15 25 10 250
5. Gruber Roman CZE000710 Brno 13 13 13 10 250
7. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 15 16 29 10 150
8. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 13 13 13 9 550
9. Kvarda Josef CZE064034 Brno 15 15 28 9 350
10. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 15 15 16 9 150
11. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 15 16 19 9 050
12. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 15 15 23 8 550
13. Přichystal Marek CZE028464 Brno 15 15 22 8 350
14. Dostál Jan CZE063403 D DC Double Tops Omega 1 15 16 16 8 250
15. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 15 16 26 8 050
16. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 15 16 16 7 850
17. Urban Petr CZE052814 Třebíč 13 13 13 7 750
18. Machota Jan CZE061658 D DC Mojitos Brno 14 14 14 7 700
19. Novotný Jakub CZE054908 D DC Vandals Blansko C 15 15 19 7 650
20. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 14 14 14 7 400
21. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 15 15 22 7 250
22. Jurečka Robert CZE061015 Brno 15 15 15 6 850
22. Ryšavý Zdeněk 1963 CZE065335 Brno 13 13 13 6 850
24. Muhr Petr CZE056630 D Ta tam byla Brno 15 15 15 6 550
25. Kocur Martin CZE064289 D Zálesáci B 15 15 19 6 450
26. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 15 16 38 6 350
27. Kříž Petr CZE007393 D Sokolovna Zakřany 10 10 10 6 200
28. Vejmělek Jan CZE028772 D Darts team Houpačka Brno 11 11 11 6 050
29. Lazištán Ladislav CZE054806 D Ta tam byla Brno 14 14 14 6 000
29. Ševčík Vlastimil CZE058824 D Darts team Houpačka Brno 14 14 14 6 000
31. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 15 15 15 5 850
32. Bičan Robert CZE065745 Brno 10 10 10 5 700
33. Guth Vladimír CZE007366 D Zálesáci B 7 7 7 5 650
33. Pučálka Aleš CZE020679 D Ta tam byla Brno 11 11 11 5 650
35. Hroz Vladimír CZE062720 D DC Mojitos Brno 14 14 14 5 200
36. Grasgruber Karel CZE065886 Třebíč 15 15 16 5 150
37. Bouda Marek CZE058328 D DC Bikers Sloup B 12 12 12 5 100
38. Havlík Dušan CZE065395 Rajec 15 15 15 5 050
38. Benda Zbyněk CZE054098 D Brno 15 15 16 5 050
40. Blecha Tomáš CZE044082 Rosice 6 6 6 4 800
41. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 12 12 12 4 700
42. Koláček Lukáš 1991 CZE063160 D Sokolovna Zakřany 1 9 10 10 4 650
43. Jahoda Martin CZE065472 Třebíč 11 11 11 4 550
43. Šmerda Martin CZE059463 Brno 13 13 13 4 550
45. Šeránek Zdeněk CZE063452 Šílené labutě Brno 8 8 8 4 300
46. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim 1 10 11 11 4 200
46. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 14 14 14 4 200
46. Paar Michal CZE042727 Jedovnice 6 6 6 4 200
49. Bařina Milan CZE036795 D WC Šipkouni 13 13 13 4 150
50. Pikna Marián CZE063450 D Šílené labutě Brno 10 10 10 4 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 16:16:43