Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/139)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 139 | Turnajů: 564

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno427316032 750
2.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice427316525 650
3.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice4273111924 250
4.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka227296022 950
5.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega227295522 250
6.Svoboda Lukáš CZE055083CSnipers Brno B27273320 950
7.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou227297420 250
8.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku227293120 050
9.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club227293317 850
10.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno227293117 650
11.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno127284016 950
12.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup24242416 900
13.Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 30227293415 750
14.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka327303714 750
14.Körting Pavel CZE056712CEx na Ex B27273014 750
16.Skopík Jiří CZE039971CDC Minibaroni B27273514 150
17.Tlamka Martin CZE035247CO tečku222242414 000
18.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B227293513 750
19.Merhaut Miroslav 1988CZE047077CDC FoFo Otnice117181813 150
20.Marek Lukáš CZE060987CSnipers Brno B27272813 050
21.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega27272712 550
22.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni B127283012 050
23.Král Roman CZE061381CSnipers Brno B27273511 850
24.Hasoň Pavel CZE049104CDC Šipky Sloup20202011 800
24.Zicháček Marek CZE061020CSnipers Brno B24242411 800
26.Soukal Jiří CZE022258CHezky pěkně Čebín26262611 700
27.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany27274111 450
28.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts127284011 350
29.Rozmahel Filip CZE063223CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou23232311 250
30.Reniers Radim CZE046998CBB Brno213151510 550
31.Vodička Roman CZE041913CDC Fako Tuřany27273310 250
32.Dostál David CZE063118CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou24242410 000
33.Merna Jiří CZE059954CDevastators Brno11213139 700
34.Bláha Petr CZE038810CŠilingrák Team Brno2222229 300
35.Obrdlík Pavel CZE017970CDC Sport Barbarians Třebíč1818188 900
36.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč1111118 850
37.Kučera David CZE024488CMinibaroni na Kuželně Brno21719198 450
38.Šeba Vladimír CZE006393CTřebíč 1515158 350
39.Vyoral František CZE052841CTricksters Brno2121218 150
40.Martišek Tomáš CZE056038CDC Double Tops Omega12223237 900
41.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany1616167 800
41.Havlát David CZE001200CDC Bejvávalo U Kolečka1414147 800
41.Pálenkáš Marek CZE000738CBrno 1414147 800
44.Míka Karel CZE061321CDC Double Tops Omega1818187 700
45.Machota Milan 1964CZE023090CDC Mojitos Brno2222227 400
46.Čunek Lukáš CZE056104CMolly Darts Club11011117 000
47.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B11617176 900
47.Chlebek Dušan CZE009346CDC Minibaroni B1414146 900
49.Hasoň Jiří CZE050729CDC Pivárna Sloup A1717176 850
50.Buřík Radim CZE007929CDC Vandals Blansko B11415156 600
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 06:20:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement