Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/171)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 171 | Turnajů: 412

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno4596112 950
2.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice4591258 450
3.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice459657 950
4.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega358427 550
5.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci B358387 450
6.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci B257417 250
7.Poláček Petr CZE064035CDC Double Tops Omega358407 150
8.Merhaut Miroslav 1988CZE047077CDC FoFo Otnice156196 650
9.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka358406 550
10.Reniers Radim CZE046998CBB Brno257156 450
11.Tlamka Martin CZE035247CO tečku257246 350
12.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega257586 250
13.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy358896 150
14.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku257316 050
15.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno257325 950
15.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club257355 950
17.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno156235 650
18.Vejmělek Jan CZE028772CStar team by Laso156305 450
19.Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 30257345 250
19.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy257485 250
21.Čunek Lukáš CZE056104CMolly Darts Club156115 150
22.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč55125 050
23.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega156294 950
24.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B257384 850
25.Irsenský Miroslav CZE007377CFrčky Ivančice55164 750
25.Skaličan Petr CZE044109CŠK Vyškov B55134 750
25.Petlák Marek CZE066665CZálesáci B55154 750
28.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany55334 650
28.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno156334 650
30.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno156404 550
30.Šabršula Tomáš CZE056441CDC Fako Tuřany5574 550
32.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko B156184 450
32.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts1561134 450
32.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup55244 450
35.Kučera David CZE024488CMinibaroni na Kuželně Brno257224 350
36.Mynařík Lukáš CZE062691CDC Šipky Sloup55254 250
37.Hasoň Pavel CZE049104CDC Šipky Sloup55204 150
37.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno55274 150
37.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno156404 150
37.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy257684 150
37.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega55304 150
42.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov B55264 050
43.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno55403 950
43.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni B156303 950
43.Buřík Radim CZE007929CDC Vandals Blansko B156153 950
43.Horník Vojtěch CZE054772CLama Darts Ivančice156143 950
47.Chlebek Dušan CZE009346CDC Minibaroni B55143 850
47.Struhař Aleš CZE033341CDC FoFo Otnice5593 850
49.Skopík Jiří CZE039971CDC Minibaroni B55353 750
49.Ševčík Vlastimil CZE058824CStar team by Laso156253 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.1.2021 16:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.1.2021 19:05:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement