Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 251

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice 2 12 14 15 12 800
2. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 2 12 14 16 12 100
3. Daška Pavel CZE001049 B Siga 1 12 13 21 11 000
4. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 1 12 13 14 9 900
5. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 12 13 26 9 600
6. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko 12 12 14 9 500
7. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 12 12 14 8 800
8. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 12 12 23 8 600
9. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko 12 12 23 8 500
10. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 11 11 11 8 350
11. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov 11 11 11 8 250
12. Abrahámek Petr CZE001470 B DC Fako Tuřany 12 12 15 8 000
13. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov 12 12 14 7 900
13. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 12 12 12 7 900
15. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany 12 12 16 7 800
16. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 1 9 10 10 7 750
17. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 10 10 10 6 700
18. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 12 13 38 6 600
19. Novotný Jakub CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 10 10 10 6 500
20. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 12 12 14 6 200
21. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 12 12 22 6 100
22. Pokorný Michal CZE006413 B BraStr Kohoutovice 11 11 11 6 050
23. Minařík Tomáš CZE002811 B Zámečtí páni z Rebešovic 9 9 9 5 950
24. Marčík Petr CZE062069 B Yellov fish 1 12 13 17 5 800
25. Kopuletý Michal CZE020513 B M 13 Darts Club Brno 9 9 9 5 750
26. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 12 12 17 5 700
27. Vlach Otakar CZE009658 B DC Orli Ráječko 8 8 8 5 300
28. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 8 8 8 5 100
28. Wujčík Martin CZE046748 B BraStr Kohoutovice 1 12 13 14 5 100
30. Tlamka Jiří CZE035245 B Siga 11 11 11 5 050
31. Michalčík Josef CZE057064 B Adalbertus Medlov 9 9 9 4 650
32. Přibyl Martin CZE053188 B DC Orli Ráječko 11 11 11 4 450
32. Klusáček Tomáš CZE062407 B Adalbertus Medlov 7 7 7 4 450
34. Ševčík Martin CZE063276 B Imotep Ivanovice na Hané 8 8 8 4 400
34. Brdičko Vojtěch CZE062408 B Adalbertus Medlov 10 10 10 4 400
36. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 7 7 7 4 050
36. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 11 11 11 4 050
38. Formánek Martin CZE058662 B Darts club 2 V Vyškov 6 6 6 4 000
39. Kratochvíl Radek CZE006549 B ŠK Modřice 2 7 9 9 3 950
40. Kuběna Kamil CZE052789 B DC Orli Ráječko 10 10 10 3 600
41. Jebáček Milan CZE044324 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 7 7 7 3 450
42. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko 5 5 5 3 350
43. Vykouřil Pavel CZE018232 B Ex na Ex 4 4 4 3 200
44. David Jan CZE054167 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 5 5 5 3 150
45. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 8 8 8 3 100
46. Němec Jiří CZE006402 B Zálesáci 6 6 6 3 000
46. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B 6 6 6 3 000
46. Kopřiva Radek CZE000434 B ŠK Modřice 1 4 5 5 3 000
46. Bezděk Martin CZE039821 B Darts Hodějice 6 6 6 3 000
50. Bahula Jan CZE001142 B Siga 6 6 6 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 11:26:14