Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 573

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice427313528 550
2.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice427313627 350
3.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany1272810026 950
4.Daška Pavel CZE001049BSiga227295825 250
5.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany127283024 050
6.Suchý Roman CZE032109BSiga227296822 750
7.Kučera Jiří CZE047020BDC Vandals Blansko127282922 350
8.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany127284421 650
9.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice125262621 350
10.Slezáček Pavel CZE053185BDC Orli Ráječko127284119 150
11.Abrahámek Petr CZE001470BDC Fako Tuřany27273218 950
12.Lachman Milan CZE059036BAdalbertus Medlov223252516 750
13.Pelánek Josef CZE032954BPPaO - Tuřany125262616 450
14.Kopuletý Michal CZE020513Bm13 darts club Brno27272715 550
14.Floder Radim CZE057076BAdalbertus Medlov119202015 550
16.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL2272910515 450
17.Stjepan Miroslav CZE046561BBrno27277015 050
18.Pokorný Michal CZE006413BBraStr Kohoutovice27272814 350
19.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany24242414 300
20.Ševčík Martin CZE063276BImotep Ivanovice na Hané24242413 300
21.Wehrenberg Vít CZE035610BFrčáci Ivančice14141412 700
22.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno26262612 300
23.Čvančara Jiří CZE003577BClub 2V Vyškov26262611 900
24.Minařík Tomáš CZE002811BZámečtí páni z Rebešovic19191911 850
25.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany19191911 650
25.Tlamka Jiří CZE035245BSiga27273011 650
27.Wujčík Martin CZE046748BBraStr Kohoutovice127283211 450
28.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci27272911 150
29.Dočkal Jan CZE029807BEx na Ex114151511 000
30.Polák Vojtěch CZE048746BDarts@Pipes Club27273310 850
31.Novotný Jakub CZE015863BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou118191910 600
32.Vlach Otakar CZE009658BDC Orli Ráječko113141410 150
33.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci1414149 600
34.Petro Juraj CZE006742BDC Vandals Blansko B11617179 100
35.Volanka Alois CZE028528BClub 2V Vyškov1212128 700
36.Bahula Jan CZE001142BSiga1616167 900
37.Klusáček Tomáš CZE062407BAdalbertus Medlov1212127 700
38.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany1616167 600
39.Jebáček Milan CZE044324BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou11617177 500
40.Vaculovič Martin CZE009642BDC Vandals Blansko1010107 400
41.Marčík Petr CZE062069BYellov fish11718187 150
42.Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice21416167 000
43.Blaštík Petr CZE015480BPivní Komando M 131515156 850
44.Brdičko Vojtěch CZE062408BAdalbertus Medlov11516166 650
45.Bezůšek Pavel CZE000499BRozruch Beerhouse Brno1212126 600
46.Kudr Michal CZE017944BStefanplus Brno1313136 350
47.Richtr Pavel CZE006558BPPaO - Tuřany1616166 200
47.Němec Jiří CZE006402BZálesáci1212126 200
49.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka11314146 050
50.Šabršula Tomáš CZE056441BDC Fako Tuřany7775 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 20:33:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement