Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/184)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 184 | Turnajů: 787

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 5 25 30 48 29 050
2. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 4 25 29 91 27 750
3. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno 2 25 27 54 18 650
3. Tichá Martina CZE054116 B Šilingrák Team Brno 5 25 30 96 18 650
5. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 3 22 25 25 17 200
6. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 2 25 27 78 16 950
7. Novotná Kateřina CZE060496 D DC Rychlé šipky Bosonohy 3 25 28 127 16 050
8. Danišová Leona CZE059049 C Darts team Houpačka Brno 5 25 30 42 15 950
9. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 25 27 43 14 950
10. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 25 26 38 14 750
11. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 5 25 30 80 14 650
12. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 25 25 40 14 450
13. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 3 25 28 40 14 350
14. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 3 25 28 58 13 750
14. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 2 25 27 56 13 750
16. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 3 10 13 13 13 100
17. Lusková Kateřina CZE061078 B Zběsile a rychle Vyškov 2 25 27 38 12 550
18. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 2 25 27 39 12 450
19. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 2 25 27 29 12 150
20. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 25 25 49 11 750
21. Suchá Michaela CZE031968 C Brno 25 25 36 11 450
22. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 25 25 28 10 950
22. Dörrerová Markéta CZE059323 C Ex na Ex 2 17 19 19 10 950
24. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL PBL - Girls Brno 1 25 26 59 10 650
25. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 1 25 26 40 10 450
26. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 25 25 64 10 350
27. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 25 25 38 10 250
28. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 25 25 33 9 950
28. Beranová Květoslava CZE058429 C DC Orli Ráječko 25 25 31 9 950
30. Gerbocová Kateřina CZE062020 Boskovice 25 25 27 9 250
31. Zástřešková Libuše CZE001572 C ŽL Knedla Team Brno 1 19 20 20 9 150
32. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 18 18 18 9 000
33. Neubauerová Kateřina CZE049013 C Molly Darts Club 1 24 25 25 8 800
34. Opletalová Tereza CZE042274 C Molly Darts Club 19 19 19 8 750
35. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 24 25 25 8 400
36. Vinická Veronika CZE056814 B Darts club 2 V Vyškov 25 25 35 8 250
37. Vojtěchová Michaela CZE049598 BraStr Kohoutovice 25 25 25 7 850
38. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 25 25 27 7 750
39. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 3 15 18 18 7 550
40. Pešková Hana CZE035244 D Brno 25 25 28 7 350
41. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 25 25 35 7 250
42. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 20 21 21 7 200
43. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 1 17 18 18 7 050
44. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 20 20 20 6 900
45. Brabcová Aneta CZE060627 Třebíč 20 20 20 6 700
46. Peková Lada CZE006651 Malešice 19 19 19 6 250
47. Skoupá Dominika CZE063449 DC Pivárna Sloup A 18 18 18 5 800
48. Krmelová Barbora CZE061194 Brno 19 19 19 5 750
48. Svobodová Ilona CZE064260 Bílovice nad Svitavou 1 13 14 14 5 750
50. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 17 17 17 5 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:03:15