Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/732)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 732 | Turnajů: 709

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno4596112 950
2.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov4593311 550
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar4592611 550
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar3581911 250
5.Effenberger Pavel CZE028207APřibice3581410 450
6.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice4593510 150
7.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar358119 750
8.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov257149 450
9.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno358739 150
9.Poráň David CZE051226AŠK Modřice358449 150
11.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice459378 950
12.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno358788 850
13.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice4591258 450
14.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice459657 950
15.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek257117 650
16.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega358427 550
17.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci B358387 450
18.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci B257417 250
19.Augusta David CZE001578ARakol Brno257227 150
19.Poláček Petr CZE064035CDC Double Tops Omega358407 150
21.Gruber Roman CZE000710Brno 156366 950
21.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov257296 950
21.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno358536 950
24.Daška Pavel CZE001049BSiga257596 750
24.Pokorný Filip 1993CZE050230AŠK Popovice156226 750
24.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany156306 750
24.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany1561086 750
24.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno156166 750
24.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno156356 750
24.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov156206 750
31.Merhaut Miroslav 1988CZE047077CDC FoFo Otnice156196 650
31.Balej Josef 1967CZE038406BStefanplus Brno257306 650
33.Bičan Robert CZE065745Brno257696 550
33.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka358406 550
33.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka257606 550
36.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov257256 450
36.Reniers Radim CZE046998CBB Brno257156 450
38.Vojta Radim CZE037412AYellov fish358576 350
38.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice156286 350
38.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno358226 350
38.Tlamka Martin CZE035247CO tečku257246 350
38.Machota Jan CZE061658DDC Mojitos Brno257196 350
43.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega257586 250
43.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři257196 250
45.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka156506 150
45.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy358896 150
45.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno156426 150
48.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku257316 050
48.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club156186 050
48.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno156526 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.1.2021 02:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.1.2021 02:17:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement