Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/563)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 563 | Turnajů: 284

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 7 9 10 11 250
2. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 2 7 9 12 10 350
3. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno 2 7 9 26 10 250
4. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 7 9 10 10 150
5. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 2 7 9 22 9 750
6. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 2 6 8 8 9 300
7. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 2 7 9 12 9 250
8. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 2 7 9 18 8 750
9. Augusta David CZE001578 A Rakol Brno 2 7 9 16 8 650
10. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 2 7 9 15 8 150
11. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 2 7 9 14 8 050
12. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 2 7 9 17 7 850
13. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 7 8 29 7 750
14. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 2 7 9 22 7 450
14. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 7 8 20 7 450
16. Cenek Libor CZE007652 A Šenkýři 2 7 9 13 7 350
17. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 2 7 9 32 7 050
17. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 1 7 8 12 7 050
19. Daška Pavel CZE001049 B Siga 1 7 8 17 6 950
19. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 1 7 8 11 6 950
19. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 1 7 8 12 6 950
22. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 7 7 30 6 850
22. Svoboda Lukáš CZE055083 C Snipers Brno B 7 7 17 6 850
22. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 7 8 16 6 850
22. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 7 8 23 6 850
22. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega 1 7 8 15 6 850
27. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 7 8 18 6 750
28. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 1 7 8 14 6 650
28. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 7 7 18 6 650
30. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 7 7 14 6 550
30. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 1 7 8 9 6 550
32. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 2 4 6 6 6 500
33. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 7 8 19 6 450
33. Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club 1 7 8 17 6 450
33. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 2 7 9 28 6 450
36. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 7 7 13 6 250
36. Hrala Tomáš CZE002314 A Rakol Brno 7 7 9 6 250
38. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 7 8 13 6 150
38. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 7 8 23 6 150
38. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 7 7 23 6 150
41. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 7 7 29 6 050
41. Kučera Jiří 1987 CZE047020 B DC Vandals Blansko 7 7 12 6 050
41. Pokorný Filip 1993 CZE050230 A ŠK Strmeň Popovice 7 7 10 6 050
44. Holeček Jiří CZE048515 C BB Brno 1 7 8 15 5 950
44. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov 7 7 10 5 950
46. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 7 7 11 5 850
47. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 7 7 22 5 750
47. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 7 7 11 5 750
47. Vymazal Lukáš CZE058327 C DC Bikers Sloup A 7 7 12 5 750
50. Vojta Radim CZE037412 A Yellov fish 1 7 8 16 5 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 22:32:48