Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/95)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 95 | Turnajů: 205

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno212528281 910
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice212528281 750
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno22830301 250
4.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno2161818930
5.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno1161717880
6.Novotná Kateřina CZE060496Brno1141515850
7.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna2131515740
8.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno2191212730
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice2121414690
10.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava222600
11.Štefaneková Jana CZE059941Brno111111570
12.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1566550
13.Buchnarová Eva CZE007558Brno 999540
13.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko101010540
15.Horká Kristýna CZE070788Brno2799530
16.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna2111313510
17.Dobešová Romana CZE076216Brno2688500
18.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice2688450
18.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno2244450
18.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita1788450
21.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno1788440
22.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno222420
23.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup101010410
24.Bukáčková Božena CZE060544Blansko101010370
25.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná777360
26.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko777350
27.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč555340
27.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč888340
27.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita777340
30.Venhudová Pavlína CZE035559Chvalkovice 555330
30.Němcová Hana CZE077814Třebíč777330
30.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno222330
33.Valdová Leona CZE076166Kyjov777310
34.Vítková Gabriela CZE054737Brno777300
34.Otrubová Eva CZE029649Luleč222300
36.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy555290
36.Durďáková Soňa CZE071490Brno666290
36.Švábenská Jana CZE071965Brno2577290
39.Červinková Julie CZE076539Chvalkovice555280
40.Veselá Michaela CZE074785Třebíč777270
41.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup666250
42.Jachimiaková Radka CZE074181Vyškov1455240
42.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno222240
44.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko555230
44.Kopčániová Dária CZE046396Brno444230
44.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno1344230
44.Rozkopalová Hana CZE039678Brno666230
44.Janků Ilona CZE079066Deštná777230
49.Bednářová Hana CZE060400Brno666220
50.Cenková Katka CZE010879Brno 444210
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 06:37:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement