Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Na Kulecu Brno I

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 51 | Turnajů: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky666520
2.Horák Jiří CZE054705CCentrála Kameničky666440
3.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno777410
3.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno777410
5.Holas Vojtěch CZE057077CLaziwood Lazinov777380
6.Pavloušek Tomáš CZE001433BKomárov Brno444230
7.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno555210
7.Král Roman CZE061381ASnipers Brno555210
7.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno555210
10.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno222200
11.Jahůdka Lubomír CZE078158Brno555190
11.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno666190
13.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno444180
14.Materna Petr CZE009465Brno333170
15.Jahůdka David CZE079701Brno444160
15.Kopečný Jan CZE063058Brno555160
15.Kůst Filip CZE063064Brno555160
18.Mička Pavel CZE063451CDC Double Tops Omega555150
18.Zábranský Milan CZE055212Brno555150
18.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno222150
21.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega222140
21.Kůst Michal CZE063062DEx na Ex444140
21.Crha Patrik CZE038614CDC Double Tops Omega444140
24.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno444120
24.Vondra Pavel CZE078393Brno444120
26.Kučera Lukáš CZE074753Brno222110
26.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno333110
28.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno111100
28.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno222100
30.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno33390
31.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno11180
32.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno11170
32.Šrom Marek CZE001450Brno 11170
34.Humlíček Marek CZE003444Brno 11160
34.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno22260
34.Švábenská Jana CZE071965Brno22260
37.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice11150
38.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno11140
38.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany11140
38.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega11140
38.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno11140
42.Pernica Petr CZE041633CPodchod Klub Brno11130
42.Stavjař Michael CZE079553Brno11130
42.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno11130
42.Kvarda Denis CZE054392Brno11130
42.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega11130
42.Jandek Miroslav CZE064151Brno11130
42.Holešinský Roman CZE074082DBastr team Brno11130
42.Churý Jakub CZE042495BDC Bufál11130
42.Beranek Michal CZE080009Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 07:07:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement