Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Pivnice Osmička IV

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 44 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno888630
2.Linhart Jaroslav CZE029725BEx na Ex777520
2.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno999520
4.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex999460
4.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno777460
6.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno999390
7.Dörrerová Irena CZE056717Brno999350
8.Bednářová Hana CZE060400Brno888320
9.Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno888300
10.Kadaník Jakub CZE038336BDC Angry Birds Osmička Brno555260
11.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov333210
12.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno444200
13.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka333190
13.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno444190
15.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno222180
15.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega333180
17.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno222170
18.Vlach Patrik CZE037496BTricksters Brno222160
19.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno333140
19.Dočkal Luděk CZE040410BDC Angry Birds Osmička Brno444140
21.Bugner Pavel CZE029479DC Angry Birds Osmička Brno333130
22.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno111100
22.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno222100
24.Jurečka Robert CZE061015Brno11190
24.Špičák Jakub CZE063222Těsně vedle Brno22290
26.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko11180
26.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice11180
26.Mračna Michal CZE070590Těsně vedle Brno22280
29.Penčák Ctibor CZE036004DC Angry Birds Osmička Brno11170
30.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno11160
30.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno11160
32.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno11150
32.Vohradský Jiří CZE073360Těsně vedle Brno11150
34.Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club11140
34.Šmerda Martin CZE059463Brno11140
34.Fojtík Richard CZE074178Brno11140
34.Vohradský Josef CZE073361Těsně vedle Brno11140
38.Fridrichová Dita CZE064723Brno11130
38.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno11130
38.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno11130
38.Plevák Vítězslav CZE070216DC Angry Birds Osmička Brno11130
38.Penčáková Lucie CZE036176Brno11130
38.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno11130
38.Kvarda Jakub CZE056247Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:21:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement