Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/78)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka X

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 78 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno1788560
2.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky1788520
3.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1566460
4.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka666420
5.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka1899400
6.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1788390
7.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka555360
8.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno1233340
9.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club1677290
10.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1122260
11.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno1233250
12.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno1344240
12.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno1344240
12.Šeregely Roman CZE001239Brno777240
15.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice1233230
16.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno1455220
17.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka444210
17.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice444210
19.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno1122190
19.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka1455190
21.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod555180
22.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno1233170
22.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno555170
22.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club1344170
25.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno333150
26.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno222140
26.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno222140
26.Chabina Miroslav CZE046200AŠilingrák Team Brno111140
26.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno444140
30.Novotný Jakub CZE054908DDC Vandals Blansko222130
30.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko222130
30.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno1233130
33.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno111120
33.Kvarda Jakub CZE056247Brno444120
35.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka222110
35.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno1122110
37.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka111100
37.Kadlec Jan CZE071630Šilingrák Team Brno111100
39.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club22290
39.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka22290
39.Navrátil František CZE035055Svésedlice22290
42.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno11180
42.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno11180
42.Petrů Lukáš 1988CZE056629CTa tam byla Brno22280
42.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno11180
46.Mračna Michal CZE070590Těsně vedle Brno11170
47.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11160
47.Trojan Michal CZE072470Šílené labutě Brno11160
47.Petrů Lukáš 1983CZE032102Kynšperk nad Ohří11160
47.Humlíček Marek CZE003444CPivní Komando M 1311160
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:33:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement