Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka IX

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 52 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno999720
2.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka1455520
3.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1899470
4.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka1677460
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov666450
6.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky1566430
7.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka191010400
8.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno888360
9.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno1344350
10.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club1566310
11.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno1455300
12.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno333280
13.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka1455260
14.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1344230
15.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno333220
16.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno333180
17.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club1344170
18.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno222160
18.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno111160
20.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka1233150
21.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov222140
21.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno222140
21.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka1122140
24.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Šumáci Kolečko333130
25.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno222110
26.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno111100
26.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno111100
26.Holas Vojtěch CZE057077CLaziwood Lazinov222100
26.Chválek Ladislav CZE069022BRozruch Beerhouse Brno1122100
30.Trojan Michal CZE072470Šílené labutě Brno11190
30.Šeregely Roman CZE001239Brno22290
32.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club22280
32.Šumpichová Olina CZE070859Brno22280
32.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno22280
35.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega11170
35.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice11170
35.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL22270
38.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod22260
38.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice22260
40.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno11150
40.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy11150
40.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice11150
40.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice11150
44.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno11140
44.Laštůvková Petra CZE050826Brno11140
44.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno11140
44.Sixta Stanislav CZE061166DPohodáři - šipky nás baví Brno11140
48.Petrů Lukáš CZE056629CTa tam byla Brno11130
48.Vacek Václav CZE064736BCentrála Kameničky11130
48.Karásek Pavel CZE066362DDC Nafrakk Ivančice11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:19:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement