Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka VIII

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 64 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1788740
2.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno1788660
3.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka1899600
4.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1899520
5.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1566420
6.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka1788350
7.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky1344320
8.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno666300
9.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno1344280
9.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka1566280
11.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno444270
12.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno555210
13.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club444190
14.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno333180
14.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno111180
16.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex333160
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov222150
17.Poráň David CZE051226AŠK Modřice222150
17.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno333150
17.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko444150
21.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice222130
22.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice111100
22.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno111100
22.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov111100
25.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno11190
25.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno11190
25.Kupsa Tomáš CZE070616Darts@Pipes Club22290
28.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno11180
28.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno22280
28.Štefaneková Jana CZE059941Brno22280
28.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka22280
28.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany22280
28.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno11180
28.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno11180
35.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno11170
35.Sobotka Roman CZE064365CDarts@Pipes Club11170
37.Trojan Michal CZE072470Šílené labutě Brno11160
37.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka11160
37.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno11160
37.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka11160
37.Tretina Martin CZE046516Darts@Pipes Club11160
37.Krejčí Petr CZE068151DDC Šumáci Kolečko11160
37.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod11160
44.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno11150
44.Plandorová Eva CZE063246Brno11150
46.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko11140
46.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno11140
46.Karásek Pavel CZE066362DDC Nafrakk Ivančice11140
46.Šeregely Roman CZE001239Brno11140
50.Svoboda Tomáš CZE036310Strmeň Kohoutovice11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:37:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement