Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/132)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 132 | Turnajů: 796

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice384051955 120
2.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno2840501174 220
3.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice384051814 020
4.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy164047563 530
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko332935363 390
6.Novotná Kateřina CZE060496BDC Rychlé šipky Bosonohy840481173 010
7.Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno284050932 890
8.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka384051762 850
9.Chválková Ilona CZE046204BRozruch Beerhouse Brno333743432 600
10.Šiková Jarmila CZE063529Strmeň Kohoutovice54045452 310
11.Štefaneková Jana CZE059941Brno44044492 240
12.Fridrichová Dita CZE064723Brno53641412 070
13.Vojtěchová Michaela CZE049598Strmeň Kohoutovice23638382 030
14.Mašterová Petra CZE070990Třebíč123134341 680
15.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko232429291 520
16.Bukáčková Božena CZE060544Blansko32831311 470
17.Havlíková Jana CZE071722Třebíč23335351 410
18.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side22729291 370
19.Bednářová Hana CZE060400Brno32831311 350
19.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso321520201 350
21.Dörrerová Irena CZE056717Brno32326261 170
22.Třinecká Beata CZE070480Brno21416161 070
22.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL22325251 070
24.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno31720201 050
25.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno35881 030
25.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club11718181 030
27.Durďáková Soňa CZE071490Brno32225251 000
28.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč2212323980
29.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná2131515960
30.Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club2131515920
31.Valová Michaela CZE058257Rajhrad12141717900
32.Rozkopalová Hana CZE039678Brno2202222880
33.Pešková Hana CZE035244Brno2141616870
33.Jurásková Monika CZE070913Brno2161818870
35.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod3172020860
36.Vilišová Věra CZE070481Brno1131414850
37.Roháčková Markéta CZE000088BYellov fish2799820
38.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno2101212800
39.Zahradníková Jana CZE036379Brno222222790
40.Palášková Barbora CZE065555DVelvet Monsters Blansko1141515780
41.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno11141616740
42.Suchá Michaela CZE031968Brno2141616700
43.Čejková Věra CZE068181Rosice191010630
43.Šumpichová Olina CZE070859Brno2121414630
45.Mrňková Markéta CZE000111BOlomouc 333570
46.Kolářová Lenka CZE007630DVelvet Monsters Blansko1111212550
46.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club3101313550
48.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup191010530
49.Čambalová Barbora CZE070479Brno999510
49.Šperlingová Jitka CZE070478Brno999510
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 16:50:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement