Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/408)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 408 | Turnajů: 921

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice374050694 610
2.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club384051994 320
3.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice333844444 300
4.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno354048693 990
5.Přichystal Marek CZE028464Brno64046673 810
6.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335DWC Šipkouni54045503 780
7.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club164047873 770
8.Poláček Lukáš CZE053203DDarts of the Dark Side840481143 490
9.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club1840491073 470
10.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno184049753 390
11.Knotek Petr CZE070431Třebíč64046793 230
12.Merta Robin CZE060408Darts@Pipes Club84048883 220
13.Stjepan Miroslav CZE046561Brno84048863 070
14.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno384051712 870
15.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex54045462 810
16.Krejčí Petr CZE068151DDC Šumáci Kolečko133034342 730
17.Hamerník Milan CZE051172WC Šipkouni154046562 700
18.Šeregely Roman CZE001239Brno384051942 670
18.Havlík Pavel CZE070903Třebíč44044552 670
20.Říčan Vítězslav CZE066119Brno134044472 610
21.Lang Marek CZE063210DZTP Kupé Brno54045492 470
22.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko24042542 460
22.Hrubý Ondřej CZE059461Brno43236362 460
24.Vlček Roman CZE070771Třebíč74047562 440
25.Kupsa Tomáš CZE070616Darts@Pipes Club44044462 430
26.Kudláček Lukáš CZE069952DC Sport Barbarians Třebíč124043532 380
27.Hort Jiří CZE070789Třebíč144045452 350
28.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno34043622 300
29.Zouhar Ivan CZE0708491. Šipkařská kapela Šošůvka33134342 290
29.Čech Dominik CZE063463DStará Parta53944442 290
31.Gruber Roman CZE000710Brno 42630302 240
32.Musil Přemek CZE070979Šošůvka32831312 150
33.Vyletěl Petr CZE070698Třebíč32225252 100
33.Kříž Jan CZE052737Brno63844442 100
35.Toužín Jiří CZE070441DZTP Kupé Brno42933332 060
36.Bukáček Marek CZE060352Blansko32730301 980
36.Skoupý David CZE0491051. Šipkařská kapela Šošůvka33033331 980
38.Baklík Radim CZE021585Vsetín32528281 960
39.Dvořák Jiří CZE061240Brno23032321 930
39.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni54045461 930
41.Šmerda Martin 1986CZE059463Brno34043521 880
42.Karásek Pavel CZE066362DDC Nafrakk Ivančice122023231 870
43.Purket Jan CZE055565Brno42226261 860
44.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno13233331 800
45.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno322631311 770
46.Růžička Martin CZE065448Rosice22224241 620
47.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno32124241 610
48.Polívka Leoš CZE039261DSurikaty32023231 560
48.Jurečka Robert CZE061015Brno22123231 560
50.Mračna Michal CZE070590Těsně vedle Brno133034341 540
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 15:52:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement