Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/135)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 135 | Turnajů: 178

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno111820201 360
2.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna21113131 130
3.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno21012121 060
4.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno2131515980
5.Daška Pavel CZE001049CSiga1101111910
6.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty131313810
7.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno1202121730
8.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno1202121720
9.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno1121313670
10.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky1788650
11.Číhal Zdeněk CZE071101CDC Sport Barbarians Třebíč999620
12.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka101010610
12.Kudláček Lukáš CZE069952CDC Zmije Třebíč999610
14.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno11799590
15.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno101010550
16.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno1788470
17.Němec Jiří CZE006402CZálesáci777460
18.Suchý Roman CZE032109CSiga1788440
18.Horák Jiří CZE054705CCentrála Kameničky666440
20.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno1677430
21.Vavřina Martin CZE071437CFerrari bar Kyjov777420
21.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno666420
23.Dvořáček Jan CZE065405CGolden Monsters Velvet Blansko555410
24.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov2688400
25.Příkaský Robert CZE003719CFerrari bar Kyjov666390
25.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega555390
25.Bařina Milan CZE036795CWC Šipkouni777390
28.Kohlíček Karel CZE064876CTopas Club Brno666380
28.Stöhr Jindřich CZE000231CDC Zenit Deštná777380
28.Holas Vojtěch CZE057077CLaziwood Lazinov777380
28.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno1677380
28.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno666380
28.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni1788380
34.Zouhar Ivan CZE070849C1. Šipkařská kapela Šošůvka666370
34.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno2577370
36.Tlamka Jiří CZE035245CSiga777360
37.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany1566350
37.Kocur Martin CZE064289CZálesáci777350
39.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno1455340
39.Chomják Viktor CZE075338CDT ka - Brňáci666340
41.Lang Marek CZE063210CZTP Kupé Brno666330
41.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno1788330
43.Ryšavý Zdeněk CZE065335CWC Šipkouni555320
44.Hlaváček Jan CZE057776CDC Vandals Blansko666310
45.Hudec Pavel CZE001888C1. Šipkařská kapela Šošůvka666300
46.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč333290
46.Musil Přemysl CZE070979C1. Šipkařská kapela Šošůvka555290
48.Macháček Milan CZE010049CZálesáci444280
48.Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany1566280
50.Vlach Roman CZE032146CClub 2V Vyškov444270
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 05:21:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement