Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 88 | Turnajů: 617

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky284050964 750
2.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci164047744 670
3.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany44044604 160
4.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic54045544 150
5.Bezůšek Pavel CZE000499BŠilingrák Team Brno344047553 950
6.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci44044513 680
7.Daška Pavel CZE001049BSiga63440403 530
8.Suchý Roman CZE032109BSiga54045523 310
9.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno143843433 280
10.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci143742423 220
11.Tashkov Christo CZE069846BStrmeň Kohoutovice63642423 070
12.Vacek Václav CZE064736BCentrála Kameničky143237373 000
13.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka84048552 970
14.Wujčík Martin CZE046748BStrmeň Kohoutovice54045532 960
15.Chválek Ladislav 1980CZE012512BRozruch Beerhouse Brno343340412 860
16.Zahradník Jan CZE005636BSiga13435352 290
17.Němec Jiří CZE006402BZálesáci33437372 270
18.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany32528282 070
19.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka13233332 040
20.Chválek Ladislav 2003CZE069022BRozruch Beerhouse Brno133034341 860
21.Tlamka Jiří CZE035245BSiga42933331 840
22.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany22527271 670
23.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka122629291 620
24.Pokorný Michal CZE006413BStrmeň Kohoutovice12021211 470
25.Richtr Pavel CZE006558BPPaO - Tuřany22325251 420
26.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci2929291 290
27.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany22123231 260
28.Hynšt Vítězslav CZE005373BŠK Paleta Vyškov1151616970
29.Linhart Jaroslav CZE029725BEx na Ex291111950
30.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno2161818940
31.Dočkal Luděk CZE040410BDC Angry Birds Osmička Brno1192020920
32.Kadaník Jakub CZE038336BDC Angry Birds Osmička Brno2121414910
33.Reml Petr CZE046736BRumoví pralinky191010860
34.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno11151717840
35.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky101010790
36.Vylášek František CZE006382BRumoví pralinky191010760
37.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko1151616740
38.Vlach Patrik CZE037496BTricksters Brno191010670
39.Formánek Martin CZE058662BŠK Paleta Vyškov1677660
40.Dub Viktor CZE022135BZálesáci1899590
41.Čvančara Jiří CZE003577BClub 2V Vyškov999580
42.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble Ivanovice na Hané1455560
43.Krška Jan CZE068459BPsí Vojáci Bučovice1677530
43.Štěrba Jiří CZE065869BDouble-Trouble Ivanovice na Hané666530
45.Bahula Jan CZE001142BSiga2355490
46.Veselý Michal CZE045757BDarts@Pipes Club1677470
46.Slavíček Michal CZE055502BZámečtí páni z Rebešovic2577470
46.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka999470
49.Krčál Aleš CZE039338BRumoví pralinky1344390
50.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno11466360
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 18:18:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement