Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 159

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vojta Radim CZE037412AYellov fish12324241 960
2.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno21618181 680
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno21517171 380
4.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno2911111 200
5.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish21416161 070
6.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky21719191 030
7.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno21517171 020
8.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno1121313940
9.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno281010880
10.Štolpa Roman CZE051406ADC Šipky Sloup999860
10.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov2688860
12.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup999790
13.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno1111212730
14.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov21255690
15.Ondrůj David CZE043010APBL 45 Brno888680
16.Král Roman CZE061381ASnipers Brno291111630
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno291111580
18.Kotas Tomáš CZE017802AŠilingrák Team Brno999570
19.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec777560
19.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno2799560
21.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno21366540
21.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov222540
23.Pelánek Josef CZE032954ADC Újezd u Brna777530
24.Kovařík Lukáš CZE012859ATrabl Stvolová555500
24.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno2244500
24.Nedvědický Tomáš CZE049216AŠK Excalibur Bzenec666500
27.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno555490
28.Augusta David CZE001578AHezky Pěkně555470
28.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno191010470
30.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno2577450
30.Řezáč Tomáš CZE036169AYellov fish777450
32.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno666420
32.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko1677420
32.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno222420
35.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov666400
36.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice1677390
36.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov1566390
38.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři444380
39.Blaha Jiří CZE053266AŠK Excalibur Bzenec555370
39.Musil Marcel CZE077380AALK Brumov555370
41.Kulík Petr CZE037460AŠK Paleta Vyškov555350
41.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup555350
43.Ševčík Lukáš CZE067064AŠK Paleta Vyškov555340
44.Balaštík Jiří CZE047017ATitáni Hodonín555330
44.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno222330
46.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko444320
47.Hynšt Petr CZE008359AŠK Paleta Vyškov444310
47.Hasoň Pavel CZE049104ADC Šipky Sloup555310
49.Toncar Martin CZE018306ADC Hor Boj Elita333300
49.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno111300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 15:06:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement