Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - muži kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 94 | Turnajů: 609

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov384051906 000
2.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov384051515 890
3.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno384051975 680
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno384051705 680
5.Poráň David CZE051226AŠK Modřice184049585 600
6.Vojta Radim CZE037412AYellov fish284050895 440
7.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno284050534 730
8.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice183645474 690
9.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice353745454 640
10.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice363241414 300
11.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno363443433 940
12.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno184049753 910
13.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish53237373 530
14.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko23335353 460
15.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno342936363 340
16.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno33134342 760
17.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic42529292 710
18.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka142732322 610
19.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka162633332 520
20.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno111921212 160
21.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři22325252 130
22.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři121720201 970
23.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club32528281 950
24.Novotný Jan CZE036458AEx na Ex32932321 930
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno22022221 870
26.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno21921211 720
27.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko22123231 530
28.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno22610101 490
29.Hynšt Petr CZE008359AŠK Paleta Vyškov11617171 480
30.Sedlák Ladislav CZE006859ABrno 21517171 390
31.Hačka Dalibor CZE036171AŠilingrák Team Brno21719191 310
32.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov11415151 280
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno36991 240
34.Minařík Tomáš CZE002811AZámečtí páni z Rebešovic31417171 220
34.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club11314141 220
36.Chabina Miroslav CZE046200AŠilingrák Team Brno11112121 150
37.Černý Radek CZE046202AZámečtí páni z Rebešovic1515151 050
38.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov333900
39.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno1788750
40.Marčík Petr CZE062069AYellov fish111111720
41.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov2577700
42.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup2466650
43.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno2466630
44.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno1677560
45.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno21255500
46.Rajdl Ladislav CZE006918ADC Vandals Blansko555390
47.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko555380
48.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega444360
49.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov444340
50.Kulík Petr CZE037460AŠK Paleta Vyškov1233320
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 06:39:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement