Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Pivnice Osmička II

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 41 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex191010760
2.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno191010700
3.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno191010690
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1566680
5.Bednářová Hana CZE060400Brno1899420
6.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno444340
7.Dočkal Luděk CZE040410BDC Angry Birds Osmička Brno666300
8.Dörrerová Irena CZE056717Brno1566290
9.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno1344280
9.Bugner Pavel CZE029479DC Angry Birds Osmička Brno555280
11.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno333240
12.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno1122200
13.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno1344190
14.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice111180
14.Šumpichová Olina CZE070859Brno444180
16.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno1233170
17.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno333140
18.Dočkal Jan CZE029807BEx na Ex111120
18.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno111120
20.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno111100
20.Fridrichová Dita CZE064723Brno222100
20.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko222100
20.Plevák Vítězslav CZE070216DC Angry Birds Osmička Brno222100
24.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov11190
24.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno11190
24.Penčák Ctibor CZE036004DC Angry Birds Osmička Brno11190
24.Hanzlík Bohuslav CZE042830DŠílené labutě Brno22290
24.Šmerda Martin CZE059463Brno112290
29.Pikna Marian CZE063450DŠílené labutě Brno11180
29.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno11180
31.Sedlák Ladislav CZE006859ABrno 11170
32.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno11160
32.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka11160
34.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno11150
34.Müller Tomáš CZE072601Brno11150
34.Kadaník Jakub CZE038336BDC Angry Birds Osmička Brno11150
34.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno11150
38.Keprtová Gabriela CZE068258Brno11140
38.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega11140
38.Výmola Valentin CZE064413DŠílené labutě Brno11140
38.Trojan Michal CZE072470Šílené labutě Brno11140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:42:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement