Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-26/26)
  Náhled Tisk Nahoru
Bar U kola Sloup II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 26 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 6 6 6 245
2. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko 6 6 6 205
3. Hasoň Pavel CZE049104 C DC Bikers Sloup A 6 6 6 200
4. Vymazal Lukáš CZE058327 C DC Bikers Sloup A 5 5 5 195
5. Bouda Marek CZE058328 D DC Bikers Sloup B 6 6 6 180
6. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 5 5 5 155
7. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 5 5 5 150
8. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 5 5 5 100
9. Hasoň Jiří CZE050729 C DC Pivárna Sloup A 4 4 4 85
10. Strachoň Štěpán CZE049103 C DC Pivárna Sloup A 3 3 3 65
11. Marek Leoš CZE049584 C DC Bikers Sloup A 2 2 2 60
12. Havlík Dušan CZE065395 Rajec 3 3 3 55
12. Svánovská Jitka CZE052015 C DC Pivárna Sloup A 2 2 2 55
14. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko 1 1 1 50
15. Marek Květoslav CZE049107 C DC Bikers Sloup A 2 2 2 45
15. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 45
17. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 2 2 2 40
17. Kobza Martin CZE065630 Sloup 1 1 1 40
19. Novotný Jakub CZE054908 D DC Vandals Blansko C 1 1 1 35
19. Skoupá Dominika CZE063449 C DC Pivárna Sloup A 2 2 2 35
21. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 30
22. Strachoň Ivan CZE052014 C DC Pivárna Sloup A 1 1 1 25
23. Trefil Zdeněk CZE053289 D DC Bikers Sloup B 1 1 1 20
23. Štolpa Roman CZE051406 C DC Pivárna Sloup A 1 1 1 20
23. Kuběna Kamil CZE052789 B DC Orli Ráječko 1 1 1 20
26. Nečas Tomáš CZE061388 D DC Bikers Sloup B 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 11:04:58