Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Pivnice Osmička I

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 48 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1677680
2.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1899630
3.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno191010610
4.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex1899470
5.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1455460
6.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno1677450
7.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno1566430
8.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno666400
8.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko777400
10.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno666390
11.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno1233380
12.Stano Tomáš CZE049030BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou666290
13.Bugner Pavel CZE029479DC Angry Birds Osmička Brno777270
14.Šumpichová Olina CZE070859Brno1566260
15.Bednářová Hana CZE060400Brno666200
16.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno1233190
17.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka222150
17.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno333150
17.Dörrerová Irena CZE056717Brno444150
20.Holeček Jiří CZE048515CDC Fako Tuřany222130
20.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno333130
20.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno333130
20.Šmerda Martin CZE059463Brno333130
24.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka111120
25.Fridrichová Dita CZE064723Brno1122110
26.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno111100
26.Pikna Marian CZE063450DŠílené labutě Brno222100
26.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno111100
26.Dočkal Luděk CZE040410BDC Angry Birds Osmička Brno333100
30.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11170
30.Kadaník Jakub CZE038336BDC Angry Birds Osmička Brno22270
32.Getting Lukáš CZE053284DEx na Ex11160
33.Říčan Vítězslav CZE066119Brno11150
33.Kocar Vlastimil CZE029142DPraha 411150
33.Humlíček Marek CZE003444CPivní Komando M 1311150
36.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno11140
36.Kohlíček Karel CZE064876CViva Brothers Brno11140
36.Svobodová Věra CZE039013Brno11140
36.Vorel Vladimír CZE004827CPivní Komando M 1311140
36.Hanzlík Bohuslav CZE042830DŠílené labutě Brno11140
41.Podhrázská Veronika CZE039299DEx na Ex11130
41.Tureček Ivo CZE040414CŠilingrák Team Brno11130
41.Svoboda Jiří CZE061640Havlíčkův Brod11130
41.Koukal Kamil CZE023474Brno11130
41.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka11130
41.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega11130
41.Bartko Michal CZE071971Brno11130
41.Dočkalova Monika CZE071970Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 16:10:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement