Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka VII

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 54 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno1677670
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1455600
3.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka555400
4.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1677390
5.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno1455340
6.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno1233330
7.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka1788320
8.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno555300
9.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka555250
10.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1344230
11.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka333220
11.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno1233220
13.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov222200
13.Petrů Lukáš CZE056629CTa tam byla Brno444200
15.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno222180
15.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky1122180
15.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club1233180
15.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno1344180
19.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno444170
20.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko333150
20.Chválek Ladislav 2003CZE069022BRozruch Beerhouse Brno333150
22.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex222140
22.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka333140
24.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno222120
25.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice111100
25.Chválek Ladislav 1980CZE012512BRozruch Beerhouse Brno111100
27.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov11190
27.Drápal Luděk CZE067785CŠilingrák Team Brno11190
27.Svoboda Tomáš CZE036310Strmeň Kohoutovice22290
27.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL112290
27.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice112290
32.Kohlíček Karel CZE064876CViva Brothers Brno11180
32.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno11180
32.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club11180
35.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno11170
36.Novotný Pavel CZE072891Brno11160
36.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Šumáci Kolečko11160
36.Kačala Marek CZE047584Medlov11160
36.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno11160
36.Vojta Radim CZE037412AYellov fish11160
41.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno11150
41.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko11150
41.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11150
41.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno11150
45.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno11140
45.Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club11140
45.Trojan Michal CZE072470Šílené labutě Brno11140
45.Medek Pavel CZE049268CDC Cobra Brno11140
45.Pavlík Martin CZE043016CDC Štiky Rosice11140
45.Šeregely Roman CZE001239Brno11140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:48:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement