Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka V

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 56 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club191010680
2.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1899560
3.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1566490
4.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno777430
5.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov444400
6.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka555340
7.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice1566300
8.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky333280
9.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno444270
10.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka444260
11.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko1344230
12.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno1344220
13.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov444200
14.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka444180
15.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno222170
15.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko1122170
17.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno333160
18.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno222150
18.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno222150
18.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno444150
21.Zourek Martin CZE051812CPohodáři - šipky nás baví Brno222130
21.Šeregely Roman CZE001239Brno1122130
23.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka111120
24.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno111100
25.Šrom Marek CZE001450Brno 11190
25.Vyskočil Zdeněk CZE065032CTornádo Destroyers Brno22290
25.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL22290
28.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club11180
28.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři11180
28.Hindi Petr CZE010660Tornádo Destroyers Brno11180
28.Šlachtová Lucie CZE052329Brno22280
28.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka22280
33.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11170
33.Stjepan Miroslav CZE046561Brno22270
35.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Šumáci Kolečko11160
35.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka11160
35.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno11160
35.Sedlák Ladislav CZE006859ABrno 11160
35.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11160
40.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno11150
40.Morávek Martin CZE054320BViva Brothers Brno11150
40.Bican Robert CZE029902Hluboká u Borovan11150
43.Novotný Jan CZE036458AEx na Ex11140
43.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club11140
43.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice11140
43.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno11140
43.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno11140
43.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice11140
49.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno11130
49.Kupsa Tomáš CZE070616Darts@Pipes Club11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:50:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement