Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka IV

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 60 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1566670
2.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1788580
3.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno888570
4.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno666400
5.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club1677390
6.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka1677360
7.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka1455350
8.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka1233290
9.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno333240
9.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice555240
11.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno1233230
12.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno555220
13.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov222200
13.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno333200
13.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka333200
16.Petrů Lukáš CZE056629CTa tam byla Brno444190
16.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko444190
18.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno444170
19.Šeregely Roman CZE001239Brno1344160
19.Štylárek Petr CZE023084DPohodáři - šipky nás baví Brno111160
21.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno444150
22.Novotný František CZE063022CTa tam byla Brno444140
22.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club333140
24.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno333130
25.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice333120
26.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club222110
26.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL333110
26.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno222110
29.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov111100
29.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno222100
29.Sedlmajerová Alena CZE041209DPohodáři - šipky nás baví Brno111100
32.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno22290
32.Vlha Martin CZE050625AŽraloci Vsetín11190
34.Šumpichová Olina CZE070859Brno11180
34.Sixta Stanislav CZE061166DPohodáři - šipky nás baví Brno11180
34.Kohlíček Karel CZE064876CViva Brothers Brno11180
37.Novotný Jan CZE036458AEx na Ex11160
37.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club11160
37.Světnica Zbyněk CZE051072CViva Brothers Brno11160
37.Schwarzer Karel CZE050621ADarts@Pipes Club11160
37.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka11160
37.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno11160
37.Kupsa Tomáš CZE070616Darts@Pipes Club22260
44.Pospíchal Jaroslav CZE068315Brno11150
44.Getting Lukáš CZE053284DEx na Ex11150
44.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno11150
44.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky11150
48.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno11140
48.Jiroušek Zdeněk CZE006202ADC Bejvávalo U Kolečka11140
48.Bureš Michal CZE049233CViva Brothers Brno11140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 07:32:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement