Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/69)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka III

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 69 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno191010720
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1566620
3.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1899520
4.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1788510
5.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno1344450
6.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno888410
7.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka1899380
8.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice1899370
9.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno1455340
10.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1122300
11.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice1233270
12.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club1344260
13.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno555220
13.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko555220
15.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno333210
16.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka333200
17.Zourek Martin CZE051812CPohodáři - šipky nás baví Brno333180
17.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club444180
19.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno555170
20.Novotný František CZE063022CTa tam byla Brno444150
21.Petrů Lukáš CZE056629CTa tam byla Brno222120
22.Kaláb Libor CZE055662CDC Újezd u Brna222110
22.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno222110
24.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov111100
24.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno111100
26.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno11190
26.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka22290
26.Šeregely Roman CZE001239Brno33390
29.Huňař Kamil CZE007800ADC Hor Boj Elita11180
29.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL22280
29.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka22280
29.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno22280
33.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno11170
34.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko11160
34.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno11160
34.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka11160
34.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno11160
34.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita11160
39.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka11150
39.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno11150
39.Kupsa Tomáš CZE070616Darts@Pipes Club11150
39.Hanzlík Bohuslav CZE042830DŠílené labutě Brno11150
39.Vít Petr CZE055773CDC Šumáci Kolečko11150
39.Chlebek Dušan CZE009346CMinibaroni na Kuželně Brno11150
39.Nesrsta Radek CZE008676CDC Minibaroni11150
46.Kalivoda Jiří CZE017127CDarts@Pipes Club11140
46.Pokorná Pavla CZE000076BGrácie Brno11140
46.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno11140
46.Petřík Adam CZE071280Brno11140
46.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno11140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement