Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka II

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 64 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1677540
2.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka1899480
3.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka666440
4.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice777410
5.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky777380
6.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka777350
7.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka1344320
8.Šeregely Roman CZE001239Brno1677290
9.Prokop Vítězslav CZE007413BTornádo Destroyers Brno1122240
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno1122240
11.Hrubý Martin CZE065810Brno1344230
12.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno222200
12.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov222200
12.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno111200
12.Zourek Martin CZE051812CPohodáři - šipky nás baví Brno333200
12.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno444200
17.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno555190
18.Veselá Veronika CZE024672Brno1344180
19.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno333170
19.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno444170
19.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno1233170
22.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno1122160
23.Baláž Milan CZE046518CDC Bejvávalo U Kolečka222150
24.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno222120
24.Pavličko Anton CZE028613BDC Bejvávalo U Kolečka222120
24.Jedlička Antonín CZE080400Valtice111120
24.Takáčová Kateřina CZE058671Brno1233120
28.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno111100
28.Král Martin CZE080407Brno111100
30.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno11190
30.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno11190
30.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno11190
33.Churý Jakub CZE042495BDC Bufál11180
33.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov11180
33.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno11180
33.Skoupý Ondřej CZE078840CDC Motobar Brno22280
33.Kůst Filip CZE063064Brno22280
33.Novotný Jan CZE036458Brno22280
39.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11170
40.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov11160
40.Procházka Martin CZE079491Brno11160
40.Keprtová Gabriela CZE068258Brno22260
40.Marková Štěpánka CZE06358322260
40.Mička Pavel CZE063451CDC Double Tops Omega22260
40.Kalová Tamara CZE078258Brno22260
40.Štylárek Petr CZE023084CPohodáři - šipky nás baví Brno11160
47.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov11150
47.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna11150
47.Mindžák Vladimír WRD080110Spišská Nová Ves11150
50.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno11140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 02:38:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement