Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/680)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - muži absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 680 | Turnajů: 775

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov384051735 830
2.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno284050885 620
3.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno2840501125 260
4.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno274049545 190
5.Vojta Radim CZE037412AYellov fish174048715 150
6.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno374050765 110
7.Poráň David CZE051226AŠK Modřice164047474 970
8.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov243541414 570
9.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky184049674 370
10.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice183140414 270
11.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice364049584 250
12.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno174048764 220
13.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany44044584 130
14.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci144045563 990
15.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci133741413 950
16.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno184049683 890
17.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno84048983 880
17.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno173442423 880
19.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club274049733 790
20.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno164047843 640
21.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno244046553 480
21.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic43741413 480
23.Poláček Lukáš CZE053203DDarts of the Dark Side840481003 450
24.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club144045703 400
25.Bezůšek Pavel CZE000499BŠilingrák Team Brno233742423 340
26.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club174048803 320
27.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany174048713 290
28.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy184049753 230
29.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno243036363 210
30.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci43741413 180
31.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka274049833 170
32.Přichystal Marek CZE028464Brno34043503 160
33.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno242733333 130
34.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice222731313 120
35.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335DWC Šipkouni43539393 100
36.Merta Robin CZE060408Darts@Pipes Club84048783 090
37.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno174048653 070
38.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice222731313 020
39.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice242430302 980
40.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish42731312 960
41.Suchý Roman CZE032109BSiga43741412 810
42.Sobotka Roman CZE064365CDarts@Pipes Club23335352 800
42.Knotek Petr CZE070431Třebíč44044592 800
44.Stjepan Miroslav CZE046561Brno84048602 770
45.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy164047492 720
46.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno284050542 710
47.Wujčík Martin CZE046748BStrmeň Kohoutovice43943432 700
48.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci133135352 670
49.Daška Pavel CZE001049BSiga52429292 650
50.Hamerník Milan CZE051172WC Šipkouni154046502 570
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.9.2022 05:02:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement