Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/163)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2019/2021

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 163 | Turnajů: 977

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno13171021231254 305
2.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno1320891131153 580
3.Novotná Kateřina CZE060496BDC Rychlé šipky Bosonohy191301401403 315
4.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1234854542 385
5.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy1265261612 330
6.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka354553532 225
7.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side38083831 635
8.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice63743431 610
9.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko285464641 570
10.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo132814141 480
11.Marcišínová Věra CZE067102CPhoenix Darts163441411 365
12.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice154753531 340
13.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso1232935351 295
14.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso1323440401 285
15.Kotlárová Markéta CZE064389CDarts@Pipes Club44246461 070
16.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno332935371 065
17.Bukáčková Božena CZE060544Blansko54045451 045
18.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno33101616970
19.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club1383939945
20.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno22131717940
21.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko6313737905
22.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč4343838855
23.Vlachová Radka CZE030510Blansko4303434840
24.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno32182323825
25.Šiková Jarmila CZE063529Brno12293232800
26.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL414141775
26.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno4313535775
28.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno22141818740
29.Štefaneková Jana CZE059941Brno4323636735
30.Hermanová Kateřina CZE065746Brno2293131720
31.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice5273232690
32.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup2252727685
33.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno22202424675
34.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club22192323670
35.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč22252929665
36.Zitterbart Lucie CZE047748Brno6253131640
37.Zahradníková Jana CZE036379Brno1303131600
38.Suchá Michaela CZE031968Brno4192323570
39.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov1232424485
40.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno13141818465
41.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup1202121460
42.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč5152020450
43.Kučerová Alena CZE046997CMinibaroni na Kuželně Brno22141818435
44.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno13131717425
45.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko151515415
45.Čejková Markéta CZE067516Třebíč1151616415
47.Dlabková Kamila CZE066163Brno3192222395
48.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko2131515390
49.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup1111212370
50.Nováčková Leona CZE065818Rosice3161919355
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 19:13:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement