Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/163)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2019/2021

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 163 | Turnajů: 977

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno13171021231254 305
2.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno1320891131153 580
3.Novotná Kateřina CZE060496Brno191301401403 315
4.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1234854542 385
5.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy1265261612 330
6.Sedláčková Jana CZE047936Brno354553532 225
7.Marečková Tereza CZE056657Brno38083831 635
8.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice63743431 610
9.Krejčí Markéta CZE049938Brno285464641 570
10.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná132814141 480
11.Marcišínová Věra CZE067102CPBL 45 Brno163441411 365
12.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice154753531 340
13.Danišová Leona CZE059049CDC Victoria(e) Brno1232935351 295
14.Machková Michaela CZE058823CDC Victoria(e) Brno1323440401 285
15.Kotlárová Markéta CZE064389Brno44246461 070
16.Luklová Petra CZE064258Bílovice nad Svitavou332935371 065
17.Bukáčková Božena CZE060544Blansko54045451 045
18.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno33101616970
19.Veselá Veronika CZE024672Brno1383939945
20.Vojtková Blanka CZE000027Želešice22131717940
21.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko6313737905
22.Kocurová Kateřina CZE062865CTřebíč4343838855
23.Vlachová Radka CZE030510Blansko4303434840
24.Haladová Tatiana CZE040448Brno32182323825
25.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice12293232800
26.Klemensevičová Adéla CZE057979Brno414141775
26.Franková Eliška CZE063794Brno4313535775
28.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice22141818740
29.Štefaneková Jana CZE059941Brno4323636735
30.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno2293131720
31.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice5273232690
32.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup2252727685
33.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno22202424675
34.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club22192323670
35.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč22252929665
36.Zitterbart Lucie CZE047748Brno6253131640
37.Zahradníková Jana CZE036379Brno1303131600
38.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno4192323570
39.Vinická Veronika CZE056814CClub 2V Vyškov1232424485
40.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno13141818465
41.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup1202121460
42.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč5152020450
43.Kučerová Alena CZE046997CMinibaroni na Kuželně Brno22141818435
44.Vrbková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno13131717425
45.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko151515415
45.Čejková Markéta CZE067516Třebíč1151616415
47.Dlabková Kamila CZE066163BHezky Pěkně3192222395
48.Bečková Pavla CZE029391Brno2131515390
49.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup1111212370
50.Nováčková Leona CZE065818Rosice3161919355
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 4.3.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 4.3.2024 15:28:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement