Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/816)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2021

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 816 | Turnajů: 1204

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno12251902182189 685
2.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno13271611921946 930
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno1322861121136 305
4.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club12221802052055 550
5.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1316871071085 535
6.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club1111441561565 400
7.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno13126682835 080
8.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno13141001181185 035
9.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno1141731881884 880
10.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice13141141321324 305
11.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou325781061074 225
12.Suchý Roman CZE032109BSiga1111931061064 055
13.Daška Pavel CZE001049BSiga12127186863 950
14.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club11171031221223 905
15.Rýznar Pavel CZE065316BDevastators Brno12121001151153 725
16.Vojta Radim CZE037412AYellov fish13106882823 705
17.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice1106879793 645
18.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy1313981151153 385
19.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno13106781823 375
20.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice1374556583 235
21.Poráň David CZE051226AŠK Modřice1355261613 190
22.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci1375061613 045
23.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany186069693 020
24.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka196272723 010
25.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci1275767672 975
26.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno1106980802 815
27.Gruber Roman CZE000710Brno 194858582 720
28.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka1176372722 635
29.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy13116782822 590
30.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno13105064652 585
31.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1382638392 540
31.Stjepan Miroslav CZE046561Brno98796962 540
33.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno264351512 515
34.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko144550502 505
35.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1176069692 450
36.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno354553532 430
37.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy1268089892 425
38.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany74956562 390
39.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky294758582 380
40.Šeregely Roman CZE001239Brno1211861001002 350
41.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov235055552 345
42.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice1333845472 280
43.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club55358582 255
44.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko167077772 200
45.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club84048482 150
46.Kyzlink David CZE040369Brno89199992 125
47.Přichystal Marek CZE028464Brno85967672 120
48.Kaláb Libor CZE055662CDC Újezd u Brna185463632 115
49.Sedlák Ladislav CZE006859ABrno 164047472 070
50.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno1372435352 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:49:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement