Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/212)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2016/2017

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 212 | Turnajů: 1212

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko21431451456 735
2.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko21681701704 440
3.Sedláčková Jana CZE047936Brno28082823 095
4.Novotná Petra CZE035971Boskovice28486862 545
5.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno11051061062 365
6.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice29193932 300
7.Vojtková Blanka CZE000027Želešice15556562 240
8.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish14546461 995
9.Suchá Miloslava CZE044397Rozhraní27072721 735
10.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko5353531 695
11.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná24042421 540
12.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice15455551 505
13.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice6868681 500
14.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno27476761 390
15.Opletalová Veronika CZE040447Brno25456561 340
16.Číhalová Klára CZE054024Brno4949491 260
17.Veselá Veronika CZE024672Brno15556561 185
18.Hanáková Lucie CZE009683Blansko 4848481 175
19.Zahradníková Jana CZE036379Brno14849491 150
20.Suchá Dagmar CZE007329CTrabl Stvolová4343431 140
21.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy13839391 125
22.Ondroušková Marie CZE006854CTrabl Stvolová4040401 105
23.Smolejová Šárka CZE053454Stvolová14445451 085
24.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno16061611 060
25.Burayová Simona CZE055948Brno14950501 015
26.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup4949491 005
27.Novotná Eliška CZE057383Boskovice424242915
28.Pulcová Andrea CZE044405Brno1373838900
29.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná2192121875
30.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice2343636865
31.Beranová Květoslava CZE058429DDC Orli Ráječko404040860
32.Vejrostová Lucie CZE052821Brno424242840
33.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup1383939800
34.Hořínková Petra CZE033745Tasov1313232785
35.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 404040775
36.Klašková Lenka CZE009962BHezky Pěkně282828735
37.Řezáčová Zuzana CZE055474CDC Vandals Blansko373737715
38.Kopčániová Dária CZE046396Brno393939675
39.Pešková Hana CZE035244Brno303030665
40.Kuchařová Iveta CZE047655Lipovec2212323660
40.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice1161717660
42.Dudíková Zdeňka CZE006267Adamov242424645
43.Macálková Pavlína CZE055406CZálesáci1212222625
44.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno272727620
45.Küblová Martina CZE043958Křenovice252525605
46.Ševčíková Petra CZE047663Vysočany252525600
47.Buchtová Helena CZE005665CDragon Darts Team282828580
48.Pekařová Alice CZE050148Brno1272828560
49.Jochmanová Sabina CZE050369CDC FoFo Otnice252525515
50.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno1161717490
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 20:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 20:45:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement