Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/212)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2016/2017

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 212 | Turnajů: 1212

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B21431451457 025
2.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko21681701704 720
3.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka28082823 380
4.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team28486862 825
5.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice29193932 580
6.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno11051061062 505
7.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno15556562 385
8.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice14546462 145
9.Suchá Miloslava CZE044397DTrabl Stvolová27072722 015
10.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B24042421 820
11.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B5353531 695
12.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL27476761 670
13.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno15455551 645
14.Opletalová Veronika CZE040447CMistři netrénujou Šlapanice25456561 620
15.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice6868681 500
16.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club15556561 325
17.Zahradníková Jana CZE036379Brno14849491 290
18.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy13839391 265
19.Číhalová Klára CZE054024CTricksters Brno4949491 260
20.Smolejová Šárka CZE053454DTrabl Stvolová14445451 225
21.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno16061611 200
22.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 4848481 175
23.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo21921211 155
23.Burayová Simona CZE055948CBrno14950501 155
25.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice23436361 145
26.Suchá Dagmar CZE007329DTrabl Stvolová4343431 140
27.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová4040401 105
28.Pulcová Andrea CZE044405DBrno13738381 040
29.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup A4949491 005
30.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup A1383939940
30.Kuchařová Iveta CZE047655DPopelka Team2212323940
32.Hořínková Petra CZE033745ŽL Knedla Team Brno1313232925
33.Novotná Eliška CZE057383DPopelka Team424242915
34.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B404040860
35.Vejrostová Lucie CZE052821DBrno424242840
36.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice1161717800
37.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 404040775
38.Macálková Pavlína CZE055406CZálesáci B1212222765
39.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim282828735
40.Řezáčová Zuzana CZE055474Boskovice373737715
41.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B1272828700
42.Kopčániová Dária CZE046396Brno393939675
43.Pešková Hana CZE035244DBrno303030665
44.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov242424645
45.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno1161717630
46.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno B272727620
47.Küblová Martina CZE043958AKřenovice252525605
48.Ševčíková Petra CZE047663DVysočany252525600
49.Buchtová Helena CZE005665CRumoví pralinky282828580
50.Roik Natalia CZE050972CGrácie Brno1141515575
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 11:14:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement