Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/181)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2021/2022 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 181 | Turnajů: 971

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko630366834 700
2.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice4303412727 000
3.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno430347925 200
4.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno5303524623 400
5.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy330338022 600
6.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice5303510319 400
7.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka6303614719 300
8.Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club330334118 200
9.Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno2303212417 300
10.Mašterová Petra CZE070990Třebíč130313715 300
11.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno530354515 200
11.Chválková Ilona CZE046204BRozruch Beerhouse Brno330335415 200
13.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso430343714 900
14.Novotná Kateřina CZE060496BDC Rychlé šipky Bosonohy303017514 500
15.Štefaneková Jana CZE059941Brno130316214 400
16.Gottwaldová Jana CZE029031BGrácie Brno30303513 600
17.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko230324413 000
18.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club30308112 900
19.Havlíková Jana CZE071722Třebíč30303512 100
20.Vojtěchová Michaela CZE049598Strmeň Kohoutovice30306811 600
21.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno227292911 550
22.Fridrichová Dita CZE064723Brno30307211 400
23.Bukáčková Božena CZE060544Blansko30305511 200
24.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side30305211 100
25.Mrňková Markéta CZE000111BOlomouc 49131310 550
26.Valová Michaela CZE058257Rajhrad222242410 400
27.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL30303110 100
28.Vlachová Radka CZE030510Blansko29292910 050
29.Bednářová Hana CZE060400Brno3030309 800
30.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno12728289 650
31.Šiková Jarmila CZE063529Strmeň Kohoutovice3030619 600
32.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno21820209 100
33.Suchá Michaela CZE031968Brno2424248 900
34.Dörrerová Irena CZE056717Brno2525258 250
35.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč2525258 050
36.Zahradníková Jana CZE036379Brno2727277 950
36.Durďáková Soňa CZE071490Brno2525257 950
38.Rozkopalová Hana CZE039678Brno2222227 400
39.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná21315157 150
39.Strachoňová jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup1919197 150
41.Čejková Markéta CZE067516Třebíč2222226 900
42.Roháčková Markéta CZE000088BYellov fish1212126 800
42.Kotlárová Markéta CZE064389CDarts@Pipes Club2020206 800
44.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod2020206 500
45.Palášková Barbora CZE065555DVelvet Monsters Blansko1515156 350
46.Třinecká Beata CZE070480Brno1616166 200
47.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup1515155 850
48.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava8885 700
49.Jurásková Monika CZE070913Brno1818185 200
50.Vilišová Věra CZE070481Brno1414145 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 30.11.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 30.11.2022 07:42:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement