Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1010)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2021/2022 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1010 | Turnajů: 1537

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov5303510041 600
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno6303617338 700
3.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov6303615138 400
4.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice630367737 100
5.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno6303616935 800
6.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno6303625735 700
7.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno6303622635 600
8.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice630367034 700
9.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice6303613334 500
10.Poráň David CZE051226AŠK Modřice330338334 400
11.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno530358232 400
12.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci230327432 000
13.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice230329431 700
14.Vojta Radim CZE037412AYellov fish4303417031 500
15.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky5303518631 200
16.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno5303517931 000
17.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci2303210430 900
18.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno230324530 500
18.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov424282830 500
20.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno130315830 100
21.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko130315429 300
22.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci230325929 100
23.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno530356528 600
24.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish230326727 700
25.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany130318427 400
26.Bezůšek Pavel CZE000499BŠilingrák Team Brno430347727 100
26.Kadlec Jan 1984CZE071630Šilingrák Team Brno130313127 100
28.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic130314226 600
29.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice330336826 500
30.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno3303319226 300
30.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka130314526 300
32.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club5303514826 000
33.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup30304425 900
34.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno330337625 800
35.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci30306025 500
36.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno30304125 400
37.Daška Pavel CZE001049BSiga130316825 300
38.Krejčí Petr CZE068151DDC Šumáci Kolečko130314825 100
39.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno330337225 000
39.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany30305925 000
39.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335DWC Šipkouni30307625 000
42.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka4303411224 800
42.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic30307124 800
42.Suchý Roman CZE032109BSiga30309024 800
45.Sedlák Ladislav CZE006859ABrno 130314524 300
46.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1303113223 700
47.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov124252523 600
48.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno2303216723 300
49.Vacek Václav CZE064736BCentrála Kameničky130313823 100
49.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka30306523 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 06:32:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement