Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/914)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2016/2017

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 914 | Turnajů: 1331

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov22002022029 455
2.Slezáček Pavel CZE053185DŠK Jedničky Boskovice21681701706 290
3.Novotný Jakub CZE054908DDC Vandals Blansko11751761765 590
4.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno21171191195 205
5.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko21311331334 855
6.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka21681701704 530
7.Kotlán Tomáš CZE050282DDC Orli Ráječko21451471474 105
8.Ondrůj David CZE043010APBL 45 Brno21031051054 025
9.Lasovský Dušan CZE033525DPBL 45 Brno21221241243 650
10.Balej Josef 1967CZE038406BStefanplus Brno21221241243 625
11.Kocman Libor CZE051192DDC Vandals Blansko21281301303 460
12.Konečný Bedřich CZE035519AKonice28385853 310
13.Přibyl Martin CZE053188DDC Orli Ráječko21051071073 210
14.Vilímek Dušan CZE000636APBL 45 Brno21391411413 160
15.Kyzlink David CZE040369Brno11421431432 945
16.Zahradník Jan CZE005636BSiga27072722 725
17.Kuda Luboš CZE002558CBoskovice 6868682 710
18.Zukal Tomáš CZE039537BMistři netrénujou Šlapanice27173732 605
19.Svoboda Lukáš 1984CZE039810AWüdle Brtnice25658582 515
20.Abadžiev Richard CZE000702Brno 25254542 505
21.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 26466662 410
22.Záboj Roman CZE027633ADC Knajp Riders Letovice25355552 375
23.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno24244442 370
23.Strachoň Štěpán CZE049103DDC Šipky Sloup29294942 370
25.Matuška Osvald CZE004192ATopas Club Brno25759592 210
26.Rajdl David CZE041891CBrno27577772 195
27.Novotný Václav CZE050140DBlansko18889892 175
28.Suchý Roman CZE032109BSiga26668682 120
29.Suchý Jakub CZE039301AŽraloci Svitavy14748482 070
30.Struhař Aleš CZE033341CDC Újezd u Brna25860602 060
31.Buchlovský Marcel CZE016480ADC Hurricane Adamov14344442 050
32.Pala Lubomír CZE039497CAlejak Sokec Boskovice16869692 040
33.Pelíšek Michal CZE039894CSurikaty27274742 020
34.Sedlák Ladislav CZE006859APBL 45 Brno15960602 015
35.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč24648481 990
36.Petro Juraj CZE006742BDC Vandals Blansko25355551 970
37.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni17172721 930
37.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno6464641 930
39.Daška Pavel CZE001049BSiga14849491 905
40.Stöhr Jindřich CZE000231CDC Zenit Deštná5151511 900
41.Štolpa Roman CZE051406BDC Šipky Sloup25759591 885
42.Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice14243431 865
43.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno25456561 850
44.Picmaus Petr CZE039836APBL 45 Brno15455551 720
45.Mikula Jiří CZE018579Křenovice 14142421 710
46.Sládeček Ladislav CZE044505Brno16667671 700
47.Kotrba Bohumil CZE039765BDarts Třebíč24547471 690
48.Šeregely Roman CZE001239Brno28688881 660
49.Kout Jiří CZE042287Říčany5353531 650
50.Čečil Filip CZE033230Mariánské Lázně16263631 640
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.9.2023 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.9.2023 22:00:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement