Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/170)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2015/2016

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 170 | Turnajů: 1005

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko21581601603 355
2.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko29193933 190
3.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka25153532 495
4.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo25557572 400
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko25456562 140
6.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno16768681 820
7.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice23436361 780
8.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno23941411 760
9.Kopčániová Dária CZE046396Brno27779791 720
10.Hořínková Petra CZE033745ŽL Knedla Team Brno27476761 610
11.Suchá Miloslava CZE044397DTrabl Stvolová26769691 480
12.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná24244441 470
13.Hanáková Lucie CZE009683Blansko 25254541 380
14.Opletalová Veronika CZE040447CMistři netrénujou Šlapanice26365651 285
15.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice15354541 260
16.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno24446461 245
17.Pulcová Andrea CZE044405Brno24648481 205
18.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice14041411 195
19.Baťková Dagmar CZE050630Blansko24850501 115
20.Klašková Lenka CZE009962CHezky pěkně Čebín3838381 050
21.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy13233331 045
22.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno23941411 015
23.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov1252626975
24.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice545454960
25.Zahradníková Jana CZE036379Brno434343935
26.Suchá Dagmar CZE007329DTrabl Stvolová404040885
27.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov1323333865
28.Ráčková Kristýna CZE052154DČajda Kuřim1303131805
29.Sušilová Sabina CZE050369CDC FoFo Otnice1383939775
30.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno1373838770
30.Pokorná Tereza CZE042274CMolly Darts Club303030770
32.Suchá Michaela CZE031968Brno1282929765
33.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team2272929760
34.Vejrostová Lucie CZE052821Brno1323333750
35.Neblová Hana CZE048705Brno1293030735
36.Pekařová Alice CZE050148DBrno1373838695
37.Floriánová Nicole CZE050382Křenovice1303131685
38.Ladýřová Iveta CZE009711DČajda Kuřim292929665
39.Pešková Hana CZE035244Brno1333434650
40.Roik Natalia CZE050972BGrácie Brno1252626640
41.Küblová Martina CZE043958Křenovice1282929635
42.Poláčková Anna CZE052152Brno1323333615
43.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová262626595
44.Hrachovinová Jana CZE047854Třebíč262626590
45.Kokešová Nella CZE050503Křenovice1232424580
46.Kosová Kristýna CZE052252Brno333333570
47.Čermáková Lenka CZE050507Blansko262626565
48.Hrušková Renata CZE052091Brno252525535
49.Zábojová Monika WRD054494Stvolová1242525500
50.Smolejová Šárka CZE053454DTrabl Stvolová232323490
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 18.8.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 18.8.2022 05:56:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement