Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/170)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2015/2016

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 170 | Turnajů: 1005

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko21581601603 635
2.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B29193933 470
3.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka25153532 775
4.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo25557572 680
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B25456562 430
6.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice23436362 075
7.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno23941412 045
8.Kopčániová Dária CZE046396Brno27779791 980
9.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno B16768681 960
10.Hořínková Petra CZE033745ŽL Knedla Team Brno27476761 870
11.Suchá Miloslava CZE044397DTrabl Stvolová26769691 760
12.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B24244441 730
13.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 25254541 625
14.Opletalová Veronika CZE040447CMistři netrénujou Šlapanice26365651 565
15.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno24446461 525
16.Pulcová Andrea CZE044405DBrno24648481 485
17.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice15354541 400
18.Baťková Dagmar CZE050630Blansko24850501 395
19.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice14041411 335
20.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno23941411 275
21.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy13233331 185
22.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov12526261 115
23.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim3838381 050
24.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team22729291 040
25.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov1323333970
26.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice545454960
27.Zahradníková Jana CZE036379Brno434343935
28.Ráčková Kristýna CZE052154DČajda Kuřim1303131925
29.Sušilová Sabina CZE050369CDC FoFo Otnice1383939915
30.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno1373838910
31.Suchá Michaela CZE031968DBrno1282929905
32.Suchá Dagmar CZE007329DTrabl Stvolová404040885
33.Neblová Hana CZE048705Brno1293030875
34.Vejrostová Lucie CZE052821DBrno1323333855
35.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B1373838835
36.Floriánová Nicole CZE050382DKřenovice1303131805
37.Roik Natalia CZE050972CGrácie Brno1252626780
38.Küblová Martina CZE043958AKřenovice1282929775
39.Pešková Hana CZE035244DBrno1333434770
39.Pokorná Tereza CZE042274CMolly Darts Club303030770
41.Poláčková Anna CZE052152Brno1323333755
42.Kokešová Nella CZE050503Křenovice1232424720
43.Ladýřová Iveta CZE009711DČajda Kuřim292929665
44.Zábojová Monika WRD054494Stvolová1242525640
45.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová262626595
46.Hrachovinová Jana CZE047854Třebíč262626590
47.Kosová Kristýna CZE052252Brno333333570
48.Čermáková Lenka CZE050507Blansko262626565
49.Kristková Iva CZE052286Brno1232424540
50.Hrušková Renata CZE052091Brno252525535
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 19:48:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement