Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/776)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2015/2016

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 776 | Turnajů: 1099

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov21481501506 470
2.Poráň David CZE051226AŠK Modřice21421441445 800
3.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka11311321325 370
4.Zukal Tomáš CZE039537CMistři netrénujou Šlapanice21361381384 955
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno28991914 380
6.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov29799993 945
7.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko29799993 885
8.Wisman Ondřej CZE045227Brno21051071073 800
9.Kočí Milan CZE041470Šlapanice11151161163 270
10.Kyzlink David CZE040369Brno11311321323 220
11.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov27577773 205
12.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci27779793 015
13.Daňa Jaromír CZE040370Brno21151171172 895
14.Suchý Roman CZE032109BSiga27577772 830
14.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni11011021022 830
16.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club19798982 745
17.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno29799992 670
18.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka26668682 605
19.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club26365652 485
20.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany25860602 465
21.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani15960602 375
22.Strachoň Štěpán CZE049103CDC Pivárna Sloup27880802 300
23.Zahradník Jan CZE005636BSiga25355552 290
24.Vilímek Dušan CZE000636ADarts@Pipes Club21041061062 255
25.Sládeček Ladislav CZE044505Brno18990902 215
26.Mlčoch Dominik CZE050731Blansko16768682 165
27.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice24951512 095
28.Cupák Jan CZE037194Brno15960602 010
29.Polívka Leoš CZE039261DSurikaty16869692 000
30.Mikula Jiří CZE018579Křenovice 24345451 935
31.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic25961611 930
32.Šeregely Roman CZE001239Brno19495951 900
33.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč24648481 850
34.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov23739391 815
35.Kovač Antonín CZE049474CMistři netrénujou Šlapanice15253531 810
36.Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice24345451 800
37.Čečil Filip CZE033230Mariánské Lázně17475751 755
38.Kotlán Tomáš CZE050282ADC Orli Ráječko B16162621 710
39.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club15253531 650
40.Daška Pavel CZE001049BSiga23638381 640
41.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno14142421 605
42.Frühauf Milan CZE048894ADC Orli Ráječko B13940401 595
43.Blahutka Jaroslav CZE032607CDC Cobra Brno4747471 580
44.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov23234341 575
45.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov13334341 570
46.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 25557571 560
47.Pelíšek Michal CZE039894DSurikaty15859591 550
48.Tlamka Jiří CZE035245BSiga4444441 510
49.Struhař Aleš CZE033341CDC FoFo Otnice14748481 505
50.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko25961611 495
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:55:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement