Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/777)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2015/2016

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 777 | Turnajů: 1099

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Daněk Lukáš CZE000160Brno 21481501506 470
2.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno21421441445 800
3.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno11311321325 370
4.Zukal Tomáš CZE039537AMistři netrénujou Šlapanice21361381384 955
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno28991914 380
6.Konečný Bedřich CZE035519Konice29799993 945
7.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko29799993 885
8.Wisman Ondřej CZE045227Brno21051071073 800
9.Kočí Milan CZE041470Šlapanice11151161163 270
10.Kyzlink David CZE040369Brno11311321323 220
11.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno27577773 205
12.Večeřa Radek CZE045873BDarts Třebíč27779793 015
13.Daňa Jaromír CZE040370Brno21151171172 895
14.Suchý Roman CZE032109CSiga27577772 830
14.Bařina Milan CZE036795CWC Šipkouni11011021022 830
16.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno19798982 745
17.Komárek Jiří CZE012759BDC Cobra Brno29799992 670
18.Pavličko Anton CZE028613BDC Bejvávalo U Kolečka26668682 605
19.Ondrůj David CZE043010APBL 45 Brno26365652 485
20.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 25860602 465
21.Korčák Lukáš CZE007588Brno15960602 375
22.Strachoň Štěpán CZE049103DDC Šipky Sloup27880802 300
23.Zahradník Jan CZE005636CSiga25355552 290
24.Vilímek Dušan CZE000636APBL 45 Brno21041061062 255
25.Sládeček Ladislav CZE044505Brno18990902 215
26.Mlčoch Dominik CZE050731Blansko16768682 165
27.Nárožný Vladimír CZE002589CAlejak Sokec Boskovice24951512 095
28.Cupák Jan CZE037194Brno15960602 010
29.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty16869692 000
30.Mikula Jiří CZE018579Křenovice 24345451 935
31.Pelánek Josef CZE032954ADC Újezd u Brna25961611 930
32.Šeregely Roman CZE001239Brno19495951 900
33.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč24648481 850
34.Buchlovský Marcel CZE016480ADC Hurricane Adamov23739391 815
35.Kovač Antonín CZE049474AMistři netrénujou Šlapanice15253531 810
36.Suchý Jakub CZE039301AŽraloci Svitavy24345451 800
37.Čečil Filip CZE033230Mariánské Lázně17475751 755
38.Kotlán Tomáš CZE050282DDC Orli Ráječko16162621 710
39.Bořil Miroslav CZE016444Brno15253531 650
40.Daška Pavel CZE001049CSiga23638381 640
41.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno14142421 605
42.Frühauf Milan CZE048894DDC Orli Ráječko13940401 595
43.Blahutka Jaroslav CZE032607BDC Cobra Brno4747471 580
44.Réda Martin CZE000437Adamov 23234341 575
45.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov13334341 570
46.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 25557571 560
47.Pelíšek Michal CZE039894CGolden Monsters Velvet Blansko15859591 550
48.Tlamka Jiří CZE035245CSiga4444441 510
49.Struhař Aleš CZE033341CDC Újezd u Brna14748481 505
50.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko25961611 495
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.2.2024 00:05:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement