Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/640)
 NáhledTiskNahoru
BDC Jižní Morava (60)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 640 | Turnajů: 424

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany80808011 870
2.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice27375769 100
3.Bičan Robert CZE065745Brno25557588 260
4.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL5858587 730
5.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno24547477 360
6.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts6262627 190
7.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL6161616 910
8.Kvarda Josef CZE064034Brno25658586 860
9.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy25254546 350
10.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno23941425 910
11.Rýznar Pavel CZE065316DDC Mojitos Brno24749495 770
12.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou14243445 550
13.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno3939395 490
14.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno5050525 450
15.Suchý Roman CZE032109BSiga3939395 300
16.Stjepan Miroslav CZE046561BBrno4545455 230
17.Daška Pavel CZE001049BSiga3434344 890
18.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice23436364 850
19.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno4242434 830
20.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno3434354 820
21.Vojta Radim CZE037412AYellov fish13536364 810
22.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno22729294 670
23.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL3636364 550
24.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno3535354 390
25.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega3131314 200
26.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno22830304 170
27.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka3030304 080
28.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy3636364 060
29.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club2727274 000
30.Villa Sanchez CZE038390AYellov fish3131313 980
31.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno3131313 960
32.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno2626263 840
33.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno2525253 800
34.Kyzlink David CZE040369ABrno3535353 690
35.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno3333333 660
36.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno2929293 640
37.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka2424243 510
38.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany3131313 460
39.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko2828283 440
40.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy2929293 230
41.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany2020203 210
42.Vlach Patrik CZE037496AChicago 3012324243 130
43.Vacek Pavel CZE066361Dc Summit Ivančice2121213 110
44.Luklová Petra CZE064258Grácie Brno2727283 100
45.Šeregely Roman CZE001239Brno2929293 050
45.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy2525253 050
47.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club2121212 990
48.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov11819202 940
49.Přibyl Pavel 1971CZE000066BŠK Modřice21719192 920
50.Franěk Radim CZE065925DDc Summit Ivančice2020202 840
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.10.2020 00:40:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement