Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
M13 Darts club III

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 56 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany1899425
2.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL1677260
3.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice1455185
4.Kříž Jan CZE052737Brno1566155
4.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL1566155
6.Kopuletý Michal CZE020513Bm13 darts club Brno555145
6.Baklík Radim CZE021585Vsetín1233145
8.Hrubý Ondřej CZE059461Brno1344135
9.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy1344120
10.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club444115
11.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany1122105
11.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko333105
13.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy555100
13.Matuška Radek CZE041207BPohodáři - šipky nás baví Brno222100
15.Šabršula Tomáš CZE056441BDC Fako Tuřany22285
15.Vít Petr CZE055773CPhoenix Darts22285
17.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side123375
18.Kamas Jakub CZE063795Brno33360
19.Šeregely Roman CZE001239Brno112255
20.Veselý Michal CZE045757ADarts@Pipes Club11150
20.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game11150
22.Novák Radek CZE063000Brno11145
22.Čunek Lukáš CZE056104CMolly Darts Club11145
22.Štipčák Petr CZE061366CPivní Komando M 1322245
22.Vorel Vladimír CZE004827APivní Komando M 1311145
26.Rýznar Pavel CZE065316DDC Mojitos Brno22240
26.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice11140
26.Bursáková Alena CZE054813DDarts of the Dark Side11140
26.Stjepan Miroslav CZE046561BBrno22240
26.Nesnídal Petr CZE019744DLetka Brno22240
31.Kamaz Rudolf CZE067515Brno11135
31.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club11135
33.Sládek Jan CZE051143DMolly Darts Club11130
33.Vyoral František CZE052841CTricksters Brno11130
33.Nesnídalová Michaela CZE042112DDC Štěstí Brno22230
33.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno11130
33.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts11130
33.Šlachtová Lucie CZE052329Brno11130
39.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11125
39.Hanzlík Bohuslav CZE042830DŠílené labutě Brno11125
39.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno11125
39.Kopuletý Martin CZE017850Brno 11125
43.Štylárek Petr CZE023084APohodáři - šipky nás baví Brno11120
43.Šustáčková Veronika CZE054254DDC Štěstí Brno11120
43.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL11120
43.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club11120
43.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno11120
43.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno11120
43.Humlíček Marek CZE003444CPivní Komando M 1311120
50.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 22.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 01:53:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement