Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka III

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 54 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka1899340
2.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov1455295
3.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka1566255
4.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko1677215
4.Effenberger Pavel CZE028207APřibice1344215
6.Neubauer Ivo CZE049000ADC Bejvávalo U Kolečka1899210
7.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka777200
8.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1899185
9.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts1899170
10.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1566165
11.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka666125
11.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice1122125
13.Havlát David CZE001200CDC Bejvávalo U Kolečka555120
14.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts666115
15.Přibyl Pavel CZE045427ADC Double Tops Omega333110
15.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice1233110
17.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno555100
17.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko555100
19.Skalník Jakub CZE054138DBrno66695
20.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club33385
21.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL22280
22.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice22275
23.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno22270
24.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno33360
24.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno11160
26.Vávrů Lukáš CZE046672DDC Šumáci Kolečko33355
27.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno22250
28.Holešinský Petr CZE056886Brno33345
29.Sedláček Jiří CZE052591CDC Bejvávalo U Kolečka22240
29.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega11140
29.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game11140
32.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno11130
32.Šeregely Roman CZE001239Brno22230
32.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club11130
35.Šrom Marek CZE001450Brno 11125
35.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy11125
35.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club11125
35.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno11125
39.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy11120
39.Novák Tomáš CZE066672Brno11120
39.Veselý Martin CZE049175BBrno11120
42.Mičánek Tomáš CZE048027Brno11115
42.Abrahámková Petra CZE019030AStavba Brno11115
42.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL11115
42.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno11115
42.Otava Ladislav CZE001523Brno 3 (St. Brno) 11115
42.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno11115
42.Krmníček Ondřej CZE038136Brno11115
42.Horký Martin CZE050147DBrno11115
42.Martišek Tomáš CZE056038CDC Double Tops Omega11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 20:11:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement