Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
  Náhled Tisk Nahoru
U Kolečka III

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 54 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 9 9 340
2. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 1 4 5 5 295
3. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 5 6 6 255
4. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 1 6 7 7 215
4. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 1 3 4 4 215
6. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 9 9 210
7. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 7 7 7 200
8. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 8 9 9 185
9. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 8 9 9 170
10. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 1 5 6 6 165
11. Voborný Jiří CZE036875 C DC Bejvávalo U Kolečka 6 6 6 125
11. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 1 2 2 125
13. Havlát David CZE001200 C DC Bejvávalo U Kolečka 5 5 5 120
14. Kalivoda Zdeněk CZE056887 C Phoenix Darts 6 6 6 115
15. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game 3 3 3 110
15. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 2 3 3 110
17. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 5 5 5 100
17. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 5 5 5 100
19. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 6 6 6 95
20. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 3 3 3 85
21. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 2 2 80
22. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 2 2 2 75
23. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 70
24. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 3 3 3 60
24. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno 1 1 1 60
26. Vávrů Lukáš CZE046672 D DC Easy Game B 3 3 3 55
27. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 2 2 2 50
28. Holešinský Petr CZE056886 Brno 3 3 3 45
29. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 40
29. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 1 1 40
29. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 1 1 40
32. Kaláb Libor CZE055662 D Ta tam byla Brno 1 1 1 30
32. Šeregely Roman CZE001239 Brno 2 2 2 30
32. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 1 1 1 30
35. Šrom Marek CZE001450 Brno 1 1 1 25
35. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 25
35. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 1 1 1 25
35. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno 1 1 1 25
39. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 20
39. Novák Tomáš CZE066672 Brno 1 1 1 20
39. Veselý Martin CZE049175 B Brno 1 1 1 20
42. Mičánek Tomáš CZE048027 Brno 1 1 1 15
42. Abrahámková Petra CZE019030 A Stavba Brno 1 1 1 15
42. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 1 1 1 15
42. Rus Martin CZE059961 A Darts@Pipes Club 1 1 1 15
42. Otava Ladislav CZE001523 Brno 3 (St. Brno) 1 1 1 15
42. Nešpůrek Pavel CZE010106 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 15
42. Krmníček Ondřej CZE038136 Brno 1 1 1 15
42. Horký Martin CZE050147 D DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 15
42. Martišek Tomáš CZE056038 C DC Double Tops Omega 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 18:18:50