Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/342)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 342 | Turnajů: 332

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 3 43 46 46 1 210
2. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 5 34 39 39 1 175
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 26 29 29 965
4. Rýznar Pavel CZE065316 D DC Mojitos Brno 2 25 27 27 905
5. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 29 31 31 855
6. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 1 25 26 26 820
7. Kvarda Josef CZE064034 Brno 2 27 29 29 810
8. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 3 32 35 35 805
9. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 2 24 27 27 785
10. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 2 1 14 17 17 760
11. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega 1 1 16 18 18 740
12. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 2 12 14 14 730
13. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 2 30 32 32 695
14. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 2 22 24 24 690
15. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 1 15 17 17 665
16. Vojtěchová Michaela CZE049598 BraStr Kohoutovice 2 22 24 24 655
16. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 2 23 25 25 655
16. Přichystal Marek CZE028464 Brno 2 21 23 23 655
19. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 2 17 20 20 640
19. Gruber Roman CZE000710 Brno 1 13 14 14 640
21. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 1 16 17 17 625
22. Novotný Jakub CZE054908 D DC Vandals Blansko C 1 20 21 21 610
22. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 13 14 14 610
24. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 2 26 29 29 600
25. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 2 28 30 30 595
26. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 2 24 26 26 585
27. Muhr Petr CZE056630 D Ta tam byla Brno 1 15 16 16 560
28. Lazištán Ladislav CZE054806 D Ta tam byla Brno 1 14 15 15 520
28. Machota Jan CZE061658 D DC Mojitos Brno 2 12 14 14 520
30. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 21 21 21 495
30. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 1 13 14 14 495
32. Dostál Jan CZE063403 D DC Double Tops Omega 1 1 15 17 17 490
33. Jurečka Robert CZE061015 Brno 16 16 16 465
34. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 8 9 9 460
35. Havlík Dušan CZE065395 Rajec 2 15 17 17 440
35. Urban Petr CZE052814 Třebíč 1 13 14 14 440
37. Kocur Martin CZE064289 D Zálesáci B 1 17 18 18 425
37. Ryšavý Zdeněk 1963 CZE065335 Brno 1 13 14 14 425
39. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 12 13 13 415
40. Hroz Vladimír CZE062720 D DC Mojitos Brno 2 13 15 15 410
41. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 2 14 16 16 405
42. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 1 12 13 13 400
43. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 11 12 12 385
44. Šiková Jarmila CZE063529 Brno 1 13 14 14 375
45. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 2 12 14 14 370
46. Bičan Robert CZE065745 Brno 1 10 11 11 360
46. Vejmělek Jan CZE028772 D Darts team Houpačka Brno 1 10 11 11 360
48. Ševčík Vlastimil CZE058824 D Darts team Houpačka Brno 1 13 14 14 350
49. Bouda Marek CZE058328 D DC Bikers Sloup B 1 11 12 12 345
50. Košařová Markéta CZE023339 D DC Štiky Rosice 9 9 9 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 16:19:58