Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/372)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 372 | Turnajů: 908

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lasovský Dušan CZE033525DŠmoulové z PBL91241331334 590
2.Sedláček Michal CZE050944DŠmoulové z PBL2171441631634 265
3.Bičan Robert CZE065745Brno2128296964 085
4.Kvarda Josef CZE064034Brno2131001151153 510
5.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL115861021023 175
6.Stjepan Miroslav CZE046561Brno77784842 230
7.Gruber Roman CZE000710Brno 74249492 030
8.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko166067671 940
9.Šeregely Roman CZE001239Brno197585851 910
10.Kyzlink David CZE040369Brno78087871 835
11.Vacek Pavel CZE066361DDc Summit Ivančice53843431 575
12.Franěk Radim CZE065925DDc Summit Ivančice53641411 565
13.Přichystal Marek CZE028464Brno64652521 540
14.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko74350501 490
15.Jurečka Robert CZE061015Brno44044441 380
16.Bukáček Marek CZE060352Blansko64248481 375
17.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno45963631 355
18.Novotný Jakub CZE054908DDC Vandals Blansko34447471 325
19.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335DWC Šipkouni33942421 280
20.Miklovič Martin CZE068840Rumoví pralinky132731311 195
21.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno2363838985
22.Hrubý Ondřej CZE059461Brno4252929950
23.Říčan Vítězslav CZE066119Brno3333636940
24.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni4404444910
25.Kříž Petr CZE007393DDc Summit Ivančice3242727895
26.Karásek Pavel CZE066362DDc Summit Ivančice2252727880
27.Körting Pavel CZE056712DEx na Ex3262929865
27.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno1353636865
27.Poláček Lukáš CZE053203DDarts of the Dark Side1363737865
30.Miština Martin CZE061326Bílovice15273333835
30.Havlík Dušan CZE065395Rajec5273232835
32.Urban Petr CZE052814Třebíč2252727825
33.Grasgruber Karel CZE065886Třebíč4343838815
34.Benda Zbyněk CZE054098Brno4313535750
35.Purket Jan CZE055565Brno3192222735
36.Macháček Milan CZE010049Třebíč2182020720
37.Pučálka Aleš CZE020679Darts@Pipes Club1222323705
37.Jahoda Martin CZE065472Třebíč3283131705
39.Hroz Vladimír CZE062720DDC Mojitos Brno3222525695
40.Kříž Jan CZE052737Brno2313333690
41.Šmarda Michal CZE067757Rosice2171919680
42.Dvořák Daniel CZE059177DZTP Kupé Brno3182121670
43.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 2182020640
44.Pálenkáš Marek CZE000738Brno 3131616635
45.Machota Jan CZE061658DDC Mojitos Brno12141717625
46.Machota Milan 1964CZE023090DDC Mojitos Brno3202323620
46.Drahuta Milan CZE010544DWC Šipkouni2272929620
48.Šmerda Martin 1986CZE059463Brno3273030615
49.Flora Tomáš CZE008888DPodchod Klub Brno3172020610
50.Baklík Radim CZE021585Vsetín1161717605
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.9.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.9.2021 23:57:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement