Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/171)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 171 | Turnajů: 897

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice13211401651665 800
2.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno13125975764 735
3.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts111501611613 990
4.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy2108193932 645
5.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice13104963642 560
6.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy267987872 355
7.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci254148482 280
8.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1175463632 275
9.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci154450502 135
10.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy285767672 045
11.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany54045451 880
12.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno84755551 870
13.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany65662621 565
14.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno64450501 545
15.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup42933331 495
16.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts155965651 480
17.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku1152431311 415
18.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko1144147471 410
19.Poláček Petr CZE064035CDC Double Tops Omega233641411 390
20.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno14344441 365
21.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka344047471 335
22.Tlamka Martin CZE035247CO tečku1132530301 320
23.Merhaut Miroslav 1988CZE047077CDC FoFo Otnice141924241 250
24.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno43640401 225
24.Kocur Martin CZE064289CZálesáci44246461 225
26.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno52631311 215
27.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno1122731311 205
28.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega233742421 190
29.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno43135351 185
29.Vejmělek Jan CZE028772CStar team by Laso33033331 185
31.Mazur David CZE058846CPrckové z Pivního baru34043431 170
32.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega43640401 110
33.Mynařík Lukáš CZE062691CDC Šipky Sloup32528281 085
34.Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 301122731311 050
35.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega42933331 015
36.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni143035351 005
37.Hasoň Pavel CZE049104CDC Šipky Sloup3232626960
38.Skopík Jiří CZE039971CDC Minibaroni4303434955
39.Drápal Luděk CZE067785CŠilingrák Team Brno4202424930
40.Ševčík Vlastimil CZE058824CStar team by Laso2343636925
41.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov4222626890
42.Rozkopal Bronislav CZE044541CDC Fako Tuřany6344040855
43.Vodička Roman CZE041913CDC Fako Tuřany4353939820
44.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč4111515800
45.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko3192222795
46.Bláha Petr CZE038810CŠilingrák Team Brno2202222745
47.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany1202121725
47.Polák Vojtěch CZE048746CDarts@Pipes Club1323333725
49.Skaličan Petr CZE044109CŠK Vyškov2111313695
50.Novotný František CZE063022CTa tam byla Brno2252727670
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.9.2021 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.9.2021 23:16:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement