Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/107)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 107 | Turnajů: 599

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany19921021024 690
2.Sedláček Michal CZE050944DŠmoulové z PBL1191011121122 855
3.Daška Pavel CZE001049BSiga1184858582 770
4.Suchý Roman CZE032109BSiga1166068682 615
5.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice1362535352 035
6.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany162532321 910
7.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany144247471 895
8.Stjepan Miroslav CZE046561Brno56570701 830
9.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko163340401 775
10.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice1322733331 685
11.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko122629291 460
12.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany33033331 315
13.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice142025251 285
14.Pelánek Josef CZE032954BPPaO - Tuřany132428281 075
15.Pokorný Michal CZE006413BBraStr Kohoutovice32629291 055
16.Wujčík Martin CZE046748BBraStr Kohoutovice14283333990
17.Novotný Jakub CZE015863BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou15142020945
18.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany3242727925
19.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno2222424875
19.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov112131717875
19.Tlamka Jiří CZE035245BSiga3283131875
22.Vlach Otakar CZE009658ADC Orli Ráječko11131515825
23.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov12121515805
24.Čvančara Jiří CZE003577BClub 2V Vyškov3222525795
25.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci4273131785
26.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko B12161919765
27.Minařík Tomáš CZE002811AZámečtí páni z Rebešovic2171919750
28.Ševčík Martin CZE063276BImotep Ivanovice na Hané2182020745
29.Polák Vojtěch CZE048746CDarts@Pipes Club1323333725
30.Wehrenberg Vít CZE035610BFrčáci Ivančice1141515700
31.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany2192121680
32.Jebáček Milan CZE044324BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou12141717635
33.Bahula Jan CZE001142BSiga3141717600
34.Marčík Petr CZE062069AYellov fish11161818590
35.Dočkal Jan CZE029807BEx na Ex11121414580
36.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci2131515565
37.Přibyl Martin CZE053188ADC Orli Ráječko B2141616495
38.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko2799475
39.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany1171818460
40.Kuběna Kamil CZE052789ADC Orli Ráječko B1131414425
40.Bezůšek Pavel CZE000499BRozruch Beerhouse Brno1111212425
42.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno2101212410
43.Volanka Alois CZE028528BClub 2V Vyškov101010405
44.Němec Jiří CZE006402BZálesáci1101111400
45.Jiroušek Zdeněk CZE006202ADC Bejvávalo U Kolečka11131515395
46.Kratochvíl Radek CZE006549AŠK Modřice21111414385
47.Richtr Pavel CZE006558BPPaO - Tuřany1171818375
48.David Jan CZE054167BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou2688360
49.Michalčík Josef CZE057064AAdalbertus Medlov281010355
50.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko1121313345
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 03:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 03:01:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement