Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 93 | Turnajů: 213

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 2 22 24 24 830
2. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko 3 15 18 18 770
3. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 1 20 22 22 750
4. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 32 33 33 715
5. Daška Pavel CZE001049 B Siga 1 1 14 16 16 700
6. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 2 1 10 13 13 645
7. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany 2 15 17 17 615
8. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko 1 10 11 11 535
9. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice 2 1 8 11 11 530
9. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 2 12 14 14 530
11. Novotný Jakub CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 9 11 11 525
12. Marčík Petr CZE062069 B Yellov fish 1 1 13 15 15 490
13. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 1 1 9 11 11 475
14. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 1 10 11 11 440
14. Abrahámek Petr CZE001470 B DC Fako Tuřany 2 10 12 12 440
16. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 1 15 16 16 405
17. Pokorný Michal CZE006413 B BraStr Kohoutovice 1 9 10 10 380
17. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov 1 9 10 10 380
19. Wujčík Martin CZE046748 B BraStr Kohoutovice 1 1 10 12 12 370
20. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 1 9 10 10 365
21. Přibyl Martin CZE053188 B DC Orli Ráječko 1 10 11 11 355
21. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov 1 7 8 8 355
23. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 14 15 15 345
24. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 1 8 9 9 320
25. Minařík Tomáš CZE002811 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 6 7 7 300
26. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko 1 5 6 6 290
26. Michalčík Josef CZE057064 B Adalbertus Medlov 1 7 8 8 290
28. Kopuletý Michal CZE020513 B M 13 Darts Club Brno 1 5 6 6 280
29. Vlach Otakar CZE009658 B DC Orli Ráječko 7 7 7 270
30. Přibyl Jan CZE023068 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 9 10 10 260
30. Vykouřil Pavel CZE018232 B Ex na Ex 2 2 4 4 260
32. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 1 5 6 6 245
33. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B 1 5 6 6 230
33. Tlamka Jiří CZE035245 B Siga 8 8 8 230
35. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 1 6 7 7 225
36. Kuběna Kamil CZE052789 B DC Orli Ráječko 8 8 8 220
37. David Jan CZE054167 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 5 5 5 195
38. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 8 8 8 190
39. Brdičko Vojtěch CZE062408 B Adalbertus Medlov 1 6 7 7 185
40. Kratochvíl Radek CZE006549 B ŠK Modřice 2 4 6 6 170
41. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 5 5 5 165
42. Stano Tomáš CZE049030 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 3 4 4 160
43. Jebáček Milan CZE044324 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 5 5 5 155
43. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 8 8 8 155
45. Richtr Pavel CZE006558 B PPaO - Tuřany 1 6 7 7 150
46. Šabršula Tomáš CZE056441 B DC Fako Tuřany 3 3 3 140
47. Bezděk Martin CZE039821 B Darts Hodějice 1 4 5 5 135
48. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B ŠK Modřice 1 4 5 5 130
48. Ševčík Martin CZE063276 B Imotep Ivanovice na Hané 4 4 4 130
50. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko 1 1 2 2 125
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 09:50:40